reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Kruczyca nic u mnie :D to co było , chociaż się ubieramy powoli i idziemy na spacer do biedronki a pogoda nam się zdupczyla ..
A co u ciebie ? ;)
 
A u mnie też nic. Wzielam mała do siebie bo mam trochę roboty. Faceta od obrączek opierdzielilam bo miały być 2tyg temu a mają być w piątek... Jutro idę obgadac szczegolowo menu itp w sali dowiem się jakiś konkretow

Napisane na GT-I9195 w Forum BabyBoom
 
lux: może faktycznie zawiało :| Niby ciepło, ale jak słońce zajdzie, wiaterek zawieje a człowiek spocony to aż się prosi o przeziębienie. No nic, mam nadzieję, że przegonię.

xbum: no właśnie ten czosnek mnie przeraża :p Wolę uboższą wersję ;)

kruczyca: a mała nadal grzeczna czy psoci trochę? :D Nie dziwię się, że faceta opierdzieliłaś. Ooo wybór menu to fajna sprawa :D Wiecie mniej wiecej co chcecie? Ile dań i tak dalej?
 
lux: może faktycznie zawiało :| Niby ciepło, ale jak słońce zajdzie, wiaterek zawieje a człowiek spocony to aż się prosi o przeziębienie. No nic, mam nadzieję, że przegonię.

xbum: no właśnie ten czosnek mnie przeraża :p Wolę uboższą wersję ;)

kruczyca: a mała nadal grzeczna czy psoci trochę? :D Nie dziwię się, że faceta opierdzieliłaś. Ooo wybór menu to fajna sprawa :D Wiecie mniej wiecej co chcecie? Ile dań i tak dalej?
u nas tez taka pogoda tragiczna
 
reklama
lux: może faktycznie zawiało :| Niby ciepło, ale jak słońce zajdzie, wiaterek zawieje a człowiek spocony to aż się prosi o przeziębienie. No nic, mam nadzieję, że przegonię.

xbum: no właśnie ten czosnek mnie przeraża[emoji14]Wolę uboższą wersję ;)

kruczyca: a mała nadal grzeczna czy psoci trochę? :D Nie dziwię się, że faceta opierdzieliłaś. Ooo wybór menu to fajna sprawa :D Wiecie mniej wiecej co chcecie? Ile dań i tak dalej?
My dostalismy 3wersje menu i możemy sobie między nimi dowolnie mieszac. Byłam tam raz na weselu i to było jedyne miejsce gdzie jedzenie mi smakowalo a nie było nawalone wszystkiego ze trzeba było się napchac jak gesi ;) Ale dalej win nie mamy, ale zapytam babki jakie ludzie najczesciej zamawiaja. Anielka grzeczna trochę po spaniu marudzila ale dlatego ze za ciepło jej było i cała zgrzana wstala. Rozebralam ja trochę i jest ok. Jesc tez zbytnio nie chce ale za to już 3 butelke pije wiec widocznie za ciepło dziś na jedzenie ;) bawi się grzecznie. Mam nadzieje ze obrączki przyjdą w odpowiednich rozmiarach i nie trzeba będzie szukać jubilera który nam w tydzień zmieni ;)

Napisane na GT-I9195 w Forum BabyBoom
 
Do góry