reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki sierpień 2013 :)

Benefica - hehe, ja jeszcze nie zrobiłam testu ciążowego a już wiedziałam, że dziewczynka :-) Twój mąż to dopiero musiał mieć żołnierzyki :-D

ja się śmieję, że od strony męża chłopcy to genetycznie wychodzą, teściowa chciała córkę, a ma 3 synów, u nas ma wnuka i u drugiego syna też wnuk :szok::-)

dorcia u nas było tak, że przez wiele wiele lat albo prezerwatywa albo przerywany albo w niepłodne bez niczego i było ok, jak tylko stwierdziłam, że rozpoczynamy się starać, to od razu się udało :szok: a teraz... wrrrr...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Benfica tak to właśnie jest...jak się bardzo chcę to zawsze nie wychodzi...ja w zeszłym miesiącu zaliczyłam załamkę i po dłłługich rozmowach z M postanowiliśmy odpuścić...sierpień jest ostatnim miesiącem staranek !!! Dajemy spokój do lutego 2014. POSTANOWIONE !!! Będziemy uważać w dni płodne ale nie mam zamiaru znowu łykać hormonów...dość się nimi nafaszerowałam przez tyle lat !!!

Zaliczyłam koncert "ENEJ" z córcią i mężulkiem i padam z nóg !!!
DOBREJ NOCY !!!
 
susel- jakoś ta wysoka temperatura na początku cyklu w ogóle mnie nie martwi... gdzieś czytałam, że tak niektórzy mają, że tempka spada w trakcie lub po okresie... co mnie natomiast martwi to plamienie, które miałam do dziś dnia! 12 dc i nadal plamie... i wygląda na to, że faktycznie owulacja mi się przesunęła ale wystąpiła szybciej czyli dzisiaj (strasznie mnie to cieszy :-D - jakby co szybciej nastąpi nowy cykl i nowe szanse :-D) - zobaczymy czy temperatura to potwierdzi rano :-) Przytulanie było wczoraj w południe i wieczorem... zobaczymy czy cos się z tego wykluje... jak nadal nic, to rejestruję się do lekarza...
 
Hej dziewczyny czy któraś z Was brała metformin? Biorę go pierwszy cykl a dokładnie 4 dzień. Lekarz przepisał mi go żeby wspomóc owulacje razem z zastrzykami gonal f, odkąd go biorę strasznie źle się czuje ciągle mam mdłości a głowa to mi pęka :-( czytałam że tak się niekiedy dzieje czy wy też tak miałyście i czy to przejdzie? Zastanawiam się nad odtawieniem tabletek ale boje się że przez to znowu się nie uda. Na monitoring idę dopiero we wtorek więc wtedy zapytam lekarza a wy co myślicie odstawić?
 
Hej. Boli mnie lewy jajnik. Zrobiłam test na owu, ale ani śladu drugiej kreski. Przestymulowali mnie i mam nadzieję, że to się żadną torbielą nie skończy. Strasznie się wkurzyłam. Poprzednia gin strzelała trochę na ślepo, z tą swoją terapią.
 
Sierpień 2013

KPe007 - termin @ 03.08
Lothien - termin @06.08
waiting4beans - termin @ 07.08

madziakowalik - termin @08.08
madziolina_p - termin @ ok 10.08
żabucha - termin @ 10.08
wanda_23 - termin @ 10.08
malinaa - termin @ 11.08
Matik2012 - termin @ 14.08
MamaTomeczka - termin @ 14.08
Nuuuśka - termin @ 16.08
tamaguczi - 17.08
Andzia15 - termin @ 18.08
brrr85 - termin @ 18.08
benfica - termin @ ok. 19.08
malgonia1 -termin @ 19.08
Mar-chew - termin @ 20.08
Piaska - termin @ 21.08
krowkabordo - termin @ 21.08
Melponea - termin @ 25.08.2013
Dorcia -termin @ 25.08.2013
stazi24 -termin @ 25.08
Agaawa - termin @ 26.08
susel - termin @ 26.08
Conti - termin @ 29.08
Paulinka88- termin @ 30.08
mycha05 - termin @ 31.08
Dominikak86 - termin @ 31.08


Piaska
no wlasnie ja tak jak Ulika obstawialabym ze on juz nie peknie :/ jakos strasznie szybko Ci urosl. jaka mialas dawke Clo? mialas w ogole jakies do niego wskazania? bo mogl Cie faktycznie przestymulowac bo to strasznie dziwne ze w 10dc juz taki gigant! ale sie nie martw bo to nie pekanie jest powszechne, moze sie cos z tego zrobic ale bardzo czesto sie wchlaniaja. jak masz za kilka dni wizyte to zobaczysz co sie z nim stalo.

madzia1986 kiedy termin @? dopiszemy Cie do listy. &&&&&& za udany cykl! :)

Termin spodziewanej @ wypada u mnie 8.08....ale jestem niecierpliwa!! Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie po prostu 'wyluzować się' :-)
 
Cześć dziewczyny,

Witam w niedzielny poranek. Zaraz uciekam do pracy.

Ale nas dużo w sierpniu:szok::szok::szok:!!! Chyba najdłuższa lista jaką widziałam!

Ewcia zamelduj co tam u Ciebie. Mam nadzieję, że @ nadal brak:-).

Mar-chew Twoja temperatura rzeczywiście szaleje w tym cyklu. A sprawdzałaś termometr czy dobrze wskazuje? Ja czasami dla pewności mierzę drugim, żeby się upewnic że wszystko ok. Aczkolwiek pisałaś o ciąży biochemicznej, ja też ją u siebie podejrzewałam w zeszłam cyklu i w maju. Na początku tego okresu, który miałam w połowie lipca też mi tempka nie spadła jakoś mocno i miałam jeszcze nadzieję, że się udało ale potem spadła nisko jak zawsze:-(.

U mnie jeszcze 6 dni do testowania ( teoretycznie, bo pewnie zatestuje wcześniej). Objawy mam typowe na okres: bardzo bolesne sutki, lekkie skurcze podbrzusza... Ach to czekanie...
 
Ostatnia edycja:
Sierpień 2013

KPe007 - termin @ 03.08
Lothien - termin @06.08
waiting4beans - termin @ 07.08

madziakowalik - termin @08.08
madziolina_p - termin @ ok 10.08
żabucha - termin @ 10.08
wanda_23 - termin @ 10.08
malinaa - termin @ 11.08
Matik2012 - termin @ 14.08
MamaTomeczka - termin @ 14.08
Nuuuśka - termin @ 16.08
tamaguczi - 17.08
Andzia15 - termin @ 18.08
brrr85 - termin @ 18.08
benfica - termin @ ok. 19.08
malgonia1 -termin @ 19.08
Mar-chew - termin @ 20.08
Piaska - termin @ 21.08
krowkabordo - termin @ 21.08
Melponea - termin @ 25.08.2013
Dorcia -termin @ 25.08.2013
stazi24 -termin @ 25.08
Agaawa - termin @ 26.08
susel - termin @ 26.08
Conti - termin @ 29.08
Paulinka88- termin @ 30.08
mycha05 - termin @ 31.08
Dominikak86 - termin @ 31.08



madzia
jestes na liscie! tuz obok dwoch innych madzi;) a tym etapie cyklu to prawie kazda z nas jest niecierpliwa.

KPe007 poczekasz tydzien? wow! jestem pod wrazeniem Twojej cierpliwosci. &&&&&&&!!

Marchew daj tempce jeszcze troche czasu ;) moze jutro bedzie skok. a skad wnioski ze owu byla wczoraj? robilas testy? a co plamienia u mnie tez jakos trwa dlugo. moze to wlasnie przez ta ciaze biochemiczna w ostatnim cyklu?

zabucha napewno juz wiesz ze objawy na @ sa tez objawami na fasolke, wiec spokojnie. &&&&&&!!
 
reklama
Witam,pozwolicie,że się dołączę??:-) W skrócie o mnie: mam na imię Karolina, mam 25 lat i prawie 4-letnią córkę,i od roku-bezskutecznie niestety-staramy się o rodzeństwo dla niej.:tak: Od września jakoś zaczęłam mieć problemy z cyklami,zawsze regularnie,co 28 dni,a od września opóźnienia...2 dni...potem 5...potem 8....No i w styczniu było przegięcie,bo @ dostałam dopiero w 56dc....Żeby było ciekawiej,następna @ była w 66dc....:szok: I teraz,ostatnia była 5.07 (47 dc)..ale nawet nie testuję,bo z góry wiem,że nic z tego,że to znowu opóźnienie...Mój gin powiedział,że w sierpniu właśnie mam się do niego zgłosić,jeśli nic się nie zmieni ani nie będę w ciąży...żeby minął rok od rozpoczęcia starań. Inna sprawa,że on mnie tak zwodzi od lutego chyba,niemieccy lekarze są jacyś dziwni....Niedługo wybieram się do Polski,to może tam iść do gina??
Niektórzy mi radzą,żebym 1-2 miesiące brała tabletki antykoncepcyjne,a potem odstawiła...ale nie jestem przekonana co do tego pomysłu..:sorry:
Oj,strasznie się rozpisałam....Buziaki dla wszystkich staraczek :*
 
Do góry