reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Suzanne trzymam kciuki za testowano &&&&&&&

Ja już się nie wypowiadam na angielską służbę zdrowia, siedzą od siedmiu boleści specjaliści w swoich bunkrach i dostać się do nich graniczy z cudem, chyba trzeba być spidermanem i po gzymsie się wdrapać. I dlatego nie chce zostać na stałe w Anglii :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Kochane powiedzcie mi co to może być. Wczoraj kochałam się z mężem, dość intensywnie, poniosło nas ;-) Po stosunku zauważyłam śluz podbarwiony krwią, nie dużo, bo tylko na papierze. Dziś to samo, tym razem płynny śluz z dwoma smużkami krwi. Oszaleje :szok::szok::szok::szok: A, że ostra panikara ze mnie to już siedzę i sobie wkręcam różne rzeczy. Za tydzień lecę do Polski i już jestem umówiona do ginekologa, ale nie wiem co począć, czy dalej się starać o dzidzię, Pomocy!!!
 
reklama
loczkis wracając do tej pokrzywki, to mówisz że masz tak samo jak ja??? mi wlasnie koleżanka zasugerowała że to moze byc pokrzywka, bo jej kuzynka miała. A ja cholera byłam prywatnie u dermatologa w Pl i debil dał mi diete ryżowo-ziemniaczaną:baffled: Nie mam juz siły z tym po lekarzach chodzić, a powiedz mi ty bierzesz jakies leki na to? i po co Cię kierują na wizytę do immunologa? on coś ma z tym wspólnego???
Satchkat, Dziub myślicie ze to moze być egzema???? nigdy bym na to nie wpadła, musze poczytać o tej chorobie... dzięki za sugestię.
Agitatka ja tez myślę, ze to moze być zwykłe otarcie, myślę, ze nie masz się czym przejmowć:tak: A dokładnie ile jesteś przed @?? ktory to dzień cyklu???
 
Roxii wlasciwie to nie wiem dlaczego moja GP akurat do tego lekarza mnie skierowala, widocznie nie miala zadnego innego pomyslu ;-) ja zadnych lekow nie biore, tylko jak mi sie zaostrza i zaczynam puchnac, to biore leki przeciwalergiczne, zeby mi opuchlizna zniknela.
u mnie dzisiaj sloneczko pieknie swieci, az szkoda siedziec w domu :-)
 
Pisze z doswiadczenia, bo mi sie tutaj egzema uaktywnila, z tym, ze ja mam pod pacha (nie powrocila po ostatnim leczeniu) i na tyle glowy, ale ta na skorze gladkiej zachowuje sie dokladnie tak, jak opisujecie. Leczy sie sterydami glownie, tzn masci, plyny itd.

Aha, tylko uprzedzam, ze musialam isc do lekarza i zasugerowac, ze to egzema, na co pan sie szalenie ucieszyl i stwierdzil, ze mozliwe calkiem i sprobujemy ze sterydami - przedtem leczyl mnie na grzybice i zwykla alergie skorna.

No, ale jesli to faktyczna pokrzywka, to do immunologa jak najbardziej - w koncu alergie to reakcja obronna organizmu.
 
Ostatnia edycja:
Kurcze no zeby człowiek sam musiał dochodzić i się domyślac na co jest chory co za kraj:no: Jak znajdę chwilkę to faktycznie poczytam o tej egzemie.
loczkis a na kiedy masz wizytę u tego immunologa? Ja niestety te tabletki alergiczne musze brać codziennie, bo inaczej zadapałabym się na śmierć i wyglądałabym jak po linczu:-D
suzanne no to mnie pocieszyłaś, zanim ja zajdę w ciażę to ta pokrzywka pewnie sama mi przejdzie:-p:-D

Mam juz wieści co do mojego zabiegu. Dziś zapadła decyzja, że punkcja we wtorek, miała być w poniedziałek, ale coś pęhcerzyki mi słabo rosną i na dzien dzisiejszy tylko jeden byłby gotowy do pobrania, więc dalej muszę się szprycować. Rozważali też zabieg na środę, żeby więcj jajeczek dojrzało, ale po odebranu wyników krwi okazało się, ze poziom estradiolu jest wysoki i nie ma co zwlekać. Czyli jest tak jak podejrzewałam, pewnie będzie lekka hiperka jak ostatnio:sorry: dziś juz czuję się lepiej i mam nadzieję, ze mi się nie pogorszy:tak: Tak więc drogie panie proszę o kciuki we wtorek;-)
 
reklama
Do góry