reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Agitatka, spokojnie, napewno nic zlego sie nie dzieje. A z szyja to moze zle spalas i jakies sciegna ci sie naciagnely?
Roxi, ja juz od tygodnia trzymam kciuki, we wtorek bede tak sciskac ze chyba krew poleci ;-)
Loczkis, rok czekania???? czy oni powariowali?? brak slow :no:

Ja testuje sie za tydzien w niedziele ( 4 listop.). Szczerze powiedziawszy to tym razem naprawde mam straszna nadzieje ze sie udalo. Tak sobie wmawiam, ze moze po tym badaniu droznosci cos sie tam odblokowalo... ehhh.... no zobaczymy.
Wczoraj dostalam termin na operacje mojej reki, mam 15 listop. Bardzo sie boje i tak sie zastanawiam, ze gdybym jednak szczesliwie zafasolkowala to chyba nie beda mogli mi tego zrobic, bo wiecie, znieczulenie i wogole. Zreszta nie wiem, nie znam sie, za tydzien mam isc na konsultacje przed zabiegiem to zapytam.


Są dwie opcje, albo źle spałam, albo przewiało, pogoda nie nas nie rozpieszcza. W moich rodzinnych stronach w Polsce dziś spadł śnieg :tak::tak:
Nie wiem co będziesz miała z tą ręką, ale wydaję mi się, że do tego typu zabiegów nie robi się narkozy. Ja przeszczep więzadeł w kolanie miałam w znieczuleniu zewnątrz oponowym. I dalej nie wiem jakim cudem znieczuliła się tylko noga operowana, a druga była w pełni sprawna, bo i taki był plan anestezjologa :confused::confused:
 
reklama
Pam kolega ma psoriasis na rekach, swojego czasu mial tak okropne rany, ze caly czas nosil rekawiczki bez palcow, tak to strasznie wygladalo. Ktoregos dnia spotkalismy sie przy piwku a on bez rekawiczek, rece zupelnie zaleczone tylko widac bylo jeszcze jasniutkie blizny. Okazalo sie, ze psoriasis nie radzi sobie z ultrafioletem i tak krociutkie 3 minutowe wizyty w solarium raz na jakis czas pomogly mu pozbyc sie tej uciazliwej dolegliwosci! :) Moze powinnas sprobowac?

Odebralam skierowanie meza na badanie nasienia i zapisalam sie na badania krwi, m.in. progesteronu na 21 dzien cyklu. Sama musialam sie o to upomniec, ale rozmawialam z pielegniarka a one sa o niebo lepsze i milsze od tutejszych lekarzy, wiec nie narzekam :)

Poza tym dziwnie dobrze bylo mi obudzic sie bez wpychania termometru do buzi ;) Mysle, ze dobrze mi zrobi nie mierzenie temperatury, z kazdym cyklem im blizej owu tym bardziej stresowalam sie, czy napewno trafilismy w odpowiednie dni, a im blizej @ tym bardziej balam sie porannego mierzenia, ze temperatura mi spadnie, a jak spadla, to nie moglam o niczym innym myslec jak tylko o tym, zeby wzrosla nastepnego dnia. BASTA! :) Chocbym nie wiem jak starala sie niestresowac, to i tak podswiadomie umysl ukladal sobie scenariusze. Fajnie, ze wiem kiedy mniej wiecej miewam owulacje (jesli w ogole) i wystarczy.

Kciukuje dla Was Dziewczyny &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Dziub teraz jak o tym ultrafiolecie mowisz to sobie przypominam ze zakazym razem jak robilam paznokcie zelowe to moje rece wygladaly lepiej. a ze mam w domu caly zestaw razem z lampa to moze bede sobie rakie sesje robic.... puki co rece sa super tez mam blizny ale coz... lepiej to niz otwarte rany :)
 
Dziub super że masz juz skierowania na badanka, przynajmniej bedzie cos wiadomo, choć mam nadzieję, ze nie będą one Wam potrzebne;-)
Pam ojj współczuję tej łuszczycy, wiem co to za choroba, szwagier mojego M ma prawie na całym ciele, masakra, ale duzo mu pomogły produkty z firmy Egzorex czy jakoś tak one tu w UK nie sa drogie i naprawdę bardzo skuteczne:tak:
Agitatka niepanikuj na pewno to nic takiego, zwykłe otarcie:tak: A tak na marginesie to co to jest AZS????
edith noo to trzymam mocno kciuki, oby ta Twoja intuicja Cię nie zawiodła i żeby tego 4 listopada były dwie kreseczki:-)
 
Roxii AZS to atopowe zapalenie skóry. Mój synek to ma skóra jest bardzo sucha, miejscami wygląda jakby była pokryta "rybią łuską" Jak jeden dzień go nie posmaruje, oczywiście specjalnym balsamem, to drugiego dnia wysycha na wiór, miejscami jest tak wyschnięta, że pęka i leci krew :no::no:
 
Roxii AZS to atopowe zapalenie skóry. Mój synek to ma skóra jest bardzo sucha, miejscami wygląda jakby była pokryta "rybią łuską" Jak jeden dzień go nie posmaruje, oczywiście specjalnym balsamem, to drugiego dnia wysycha na wiór, miejscami jest tak wyschnięta, że pęka i leci krew :no::no:
brzmi to troche jak moje rece na samym poczatku... tez musialam wiecznie smarowac kilka razy dziennie ale teraz jest juz lepiej , moze psoroboj z tym potasem co mowilam ? od odkarza bardzo dobrze i potem smaruj grubo i w rekawiczki bawelnianie raczki niech wsadzi to mu sie ladnie wsiaknie... ja tak robilam i pomoglo
 
brzmi to troche jak moje rece na samym poczatku... tez musialam wiecznie smarowac kilka razy dziennie ale teraz jest juz lepiej , moze psoroboj z tym potasem co mowilam ? od odkarza bardzo dobrze i potem smaruj grubo i w rekawiczki bawelnianie raczki niech wsadzi to mu sie ladnie wsiaknie... ja tak robilam i pomoglo


Pam dziękuję, ale moje dziecko ma to na całym ciele, właśnie z wyjątkiem dłoni i stóp..
 
reklama
Agitatka właśnie to co ma twoj synek, to moze być egzema z tego co wyczytałam:tak: Ja mam zupełnie coś innego, moja skóra wygląda normalnie nie ma na niej zadnych zmian, jak ktoś mnie dobrze nie zna i nie przebywa ze mną czesto to nawet się nie kapnie że mam jakiś skórny problem. Tylko jak się podrapię, zarysuję czymś, to w tym miejscu robi się czerwone, gorące, a potem wyskakuje taka opuchlizna która wygląda jakby mnie ktos biczem śmignął, ale po ok 10 min to znika i jest ok. Także to napewno nie to co Ty piszesz:no: mam w telefonie parę fotek jak to wygląda jak się podrapie, może jakoś wrzucę jak bede miała czas;-)
Tygryseczek Ty wiesz, że ja za Ciebie kciuki cały czas trzymam:-)
 
Do góry