reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Dziewczyny czytałam o tej egzemie, ale to nie to:no: naszczęście, bo z tego co wyczytałam to jest to o wiele gorsze od tego co ja mam... Ja jednak myślę, ze to ta pokrzywka, ale czy to da się wyleczyć i kiedyś przejdzie?:confused:
 
No tak, zobaczymy, mam nadzieję, że już się nie powtórzy, okaże się przy następnym razie. Byle go 6 listopada, wtedy to mam wizytę u gina...
Na tę chwilę już nic mi nie leci, więc możliwe, że to tylko otarcia
 
Roxii, jesli znajda alergen to teoretycznie tak. Ale alergenow jest niezliczona ilosc... Ja wiem, ze mi ataki wscieklej swedziawy wywoluje stres, alkohol (nie pije) i podejrzewam kawe - aktualnie sie testuje, dzis nie pije i jak dotad nie zadrapalam sie.

A wapno probowalas pic? Bo oni tu nie znaja tej metody, przynajmniej takie wrazenie odnosze, bo nikt nigdzie nie slyszal.
 
Oj ze mną jest coś nie tak siedzę i wmawiam sobie jakieś głupoty, a przecież, żeby coś się ze mną działo, to by pewnie dalej się coś sączyło, a tak nie jest. A kolejna rzecz, we wtorek też się kochaliśmy i nic nie leciało, więc wydaje mi się, żeby coś było, to by dało znak już we wtorek, a nie dopiero we czwartek. To tylko dziki seks :confused::confused:

I jeszcze jakieś cholerstwo mi w szyje wlazło, ledwo ruszam :no::no:


Dziewczyny a może macie AZS??
 
Agitatka, spokojnie, napewno nic zlego sie nie dzieje. A z szyja to moze zle spalas i jakies sciegna ci sie naciagnely?
Roxi, ja juz od tygodnia trzymam kciuki, we wtorek bede tak sciskac ze chyba krew poleci ;-)
Loczkis, rok czekania???? czy oni powariowali?? brak slow :no:

Ja testuje sie za tydzien w niedziele ( 4 listop.). Szczerze powiedziawszy to tym razem naprawde mam straszna nadzieje ze sie udalo. Tak sobie wmawiam, ze moze po tym badaniu droznosci cos sie tam odblokowalo... ehhh.... no zobaczymy.
Wczoraj dostalam termin na operacje mojej reki, mam 15 listop. Bardzo sie boje i tak sie zastanawiam, ze gdybym jednak szczesliwie zafasolkowala to chyba nie beda mogli mi tego zrobic, bo wiecie, znieczulenie i wogole. Zreszta nie wiem, nie znam sie, za tydzien mam isc na konsultacje przed zabiegiem to zapytam.
 
Roxii ja mam luszczyce z koleji... i dloniach i na jednej stopie taki placek.... powiem ci ze tutaj tez nie wiedza jak to leczyc tnz moj GP w miescie gdzie mieszkaja rodzice to wiecznie ze to egzema a wkoncu pielegniarka na uczelni stwerdzila ze to psoriasis czyli wlasnie luszczyca. Na stopie mam najgorzej bo bardzo swedzi i czasem potrafie sie przez 30minut bez przerwy drapac az do krwi. na dloniach raz lepiej raz gorzej ale jeszcze z rok temu bylo tak zle ze pekala mi skura i krwawilam nie moglam palcow zgiac ani nic.... pomogl nadmaganian potasu... moczylam w tym rece 4 razy dziennie przez 15 minut. co prawda strasznie brudzi bo mialam pomaranczowe dlonie ale odkaza super... i zaraz po tym baza silikonowa na nawilzenie na zmiane z kremem na luszczyce i do teraz mi nie pekaja dlonie tylko czasem skora zchodzi , widac troszke ale jest o niebo lepiej.


Dziewczyny we wtorek dostaje klucze do aparatmentu :-) normlanie jestem wniebo wzieta bo tyle sie nabiegalismy z moim...
a jutro bede u mnie rodzice az do wtorku wiec mnie nie bedzie na BB. trzymajcie kciuki zebysmy sie nie pozabilaji bo bede z psem a moj pies to jest potwor :sorry2:
 
reklama
Edith mysle ze ci zrobia tylko w znieczuleniu ogolnym.... jak ja zlamalam noge to lerzala ze mna polka na sali byla w 10tygodniu ciazy i miala planowana operacje od ponad roku i zaciazyla a zrobili jest w ogolnym znieczulenie i cos tam jeszcze. Ogolnie to oni maja swoje sposoby zeby dziecku nie zaszkodzic... mysle ze bedzie dobrze ale dopytaj :)
 
Do góry