reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Agitatka dzięki, co prawda jestem spod Wrocławia, ale zawsze ktoś chętny się znajdzie żeby po mnie wyjechac, takze jak dla mnie może być i Warszawa:-D Nigdy tam jeszcze nie byłam, więc pozwiedzam przy okazji;-)
 
reklama
Pam... straszne to co piszesz!!! nie strasz mnie dziewczyno... a ja mialam zamiar isc do lekarza i w koncu zrobic porzadek z moim kolanem... mialam 5x zwichnieta rzepke w kolanie, ostatni raz gdy bylam w ciazy - upadlam w 7 miesiacu w pracy, mialam staw nastawiany pod narkoza... gdyby nie ciaza od razu poszlabym pod noz

caly czas zyje w zawieszeniu, bo sciegna i wiazadla sa slabsze, gdy za duzo pocwicze/pobiegam to czuje kolano i to mocno

Agitatka co sie dzialo z Twoim kolanem?? moze cos podobnego do mojego kolana...gdzie mialas operacje???


dziewczyny pomozcie... jak mam nauczyc moja corcie tabliczki mnozenia!!!! dzis juz ostatkiem sil powstrzymywalam sie by jej nie rozszarpac na strzepy!!!!! :no:

umie juz x1, x2 praaaaawie, za to x5 masakra jakas... 4x5 wie ile jest a jak za chwile pytam 5x4 to juz robi wielkie oczy... :happy: tluczemy to od poczatku wrzesnia... mamy ksiazki wspomagajace... podrukowalismy jej tabliczke i siedzi i kopiuje... potem robie jej wyrywkowo test pisany albo odpytuje... matko... :angry:

dzis siedzialysmy 2 godziny... do zabawy i cwiczen z MelB pierwsza jest, a jak siadamy do tabliczki mnozenia to pada ze zmeczenia!!!! len jeden :happy:
 
PAM moze to poczatki grzybicy??? kiedys mialam takie objawy /zadnych uplawow poczatkowo, nic/ tylko bol przy stosunku
bylo to wieeeki temu w Pl, gin mnie zlal, a potem mialam wielkie problemy by pozbyc sie tego dziadostwa... chyba z rok musialam walczyc... ile kasy wydalam na leki... tragedia!!!
teraz mam schizy na tym punkcie, pilnuje sie strasznie i co jakis czas profilakrycznie lykam tablete przeciwgrzybicza,maz tez - paranoja jakas :happy:
 
Roxii GUM clinic to jest Getionary Urinary cos tam.... ogolnie zajmuje sie infekcjami drog moczowych i wszystkimi chor0obami wnerycznymi.... wiec wsumie to jest w tym momecie najleprze miejsce dla mnie zeby to sprawdzic.

Osinka idz na operacje... tylko sie upewnij ze lekarz dorby... bo ten lekarz co mnie operowal naprawde jest super wiec sie do niego wybiore za tydzien.... ten tutaj w Sligo jest kiepski...
 
Osinka wiesz jak kiedyś moja mama mnie uczyła tabliczki mnożenia..? pisała mi na dużych kartkach A4 od 3-10 tabliczkę potem na wyrywki potem znowu tak po kolei i na wyrywki i takim sposobem sie nauczylam .
Agitatka tez lece na to nowe lotnisko Warszawa-Modlin i mam cykora bo nie wiem jak i co gdyż to pierwszy raz jak cos bede sie pytac a co tam... czytalam ze jeździ bus i pociąg....a co dalej to nie wiem aby do Wawy dojechać...
 
tygryseczku my mamy u corki w pokoju powieszone plakaty z tabliczka mnozenia,to samo w jadalni, nad stolem i w lazience :cool:

przy sniadaniu mecze ja codziennie tym, ona juz ma mnie dosc, ale nie ma zmiluj sie, MUSI to umiec !!!
 
Pam a no to faktycznie dobre miejsce dla Ciebie:tak: może coś Ci tam zaradzą;-)
Osinka współczuję, no ale ja myślę, ze jedyne co może pomóc Twojej córci to cierpliwość, wiem że to pewnie nie takie proste, ale chyba nie masz wyjścia, nie denerwuj się i na spokojnie, napewno w końcu się nauczy:tak:
 
Roxii kochana staram sie jak moge :-) wiem ze nerwy pzyniosa odwrotny skutek ale cholera jasna ile bedziemy walkowac jedno i to samo!!! :-D

wczesniej dostawala alergii na widok ksiazek, teraz jest PIERWSZA w klasach year 2 w ilosci przeczytanych ksiazek
 
reklama
Osinka ja ci powiem ze moj brat teraz ma 7 lat i 6 miesiecy i jest w pierwszej klasie dopiero... i umie tabliczke mnozenia tylko 2xcos... np 2x5 czy 2x8 i 5xcos np 5x4..... pozatym liczyc do 100 dodawac i odejmowac....a to tez jako tako... za to czyta plynnie po angielsku speluje.... mysle ze kazde dziecko ma swoje tepo... oczywscie cisnij ja zeby sie uczyla ale mysle ze moze wiecej czasu potrzebuje... ja tak naprawde ogarnelam tabliczke mnozenia jak mialam 9 lat... a do teraz ci nie powiem ile jest 8x9 :sorry:
 
Do góry