reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

paulinka hehe tak wlasnie Twoj wykres trzyma mnie "przy zyciu" :wściekła/y: Szczesliwe ziolka ach...u mnie tez drugi cykl brania ich :-) a mowilam, ze one potrafia wiele, to nikt mi wierzyc nie chcial ;>

tysia lepsze takie nastawienie niz znowu czekac na cud a potem sie rozczarowac :zawstydzona/y:a jak u Was ??

akuku heh a to Ci bobas :-) pamietam jak Ola mi nogi i rece pod pepek wkladala .....ala !! jak to sobie przypomne, jak sie wypychala, pod zebra pchala a potem lokiec z brzucha wystawal :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ale mnie wypchało... Aż normalnie wyglądam jak w ciąży!! To chyba wzdęcia jakieś muszą być...
01102013917.jpg

Lustro mam brudne, ale dzisiaj mam dzień lenia i nic nie robię!!:)
 

Załączniki

  • 01102013917.jpg
    01102013917.jpg
    13,6 KB · Wyświetleń: 20
Hej. Ale u nas młyn w pracy!! Ach na nic czasu nie ma, dopiero śniadanie jem :-)

Paulinka no @ się nie rozkręciła- dosłownie delikatne plamienie tylko mam. Nie wiem o co chodzi, ale staram się o tym nie myśleć, nie martwić bo wystarczy że innymi sprawami się stresuję...

Nuuuśka znam to... Też tak miałam parę dni.. Wracaj do zdrowia szybciutko :*
 
Tak mi się wydaje, że @ taka skąpa przez bezowulacyjny... Po porodzie miałam tak skąpe @, że szok. Z wkładką mogłam śmigać.
 
hey nie wiem czy mnie jeszcze pamiętcie dawno się nie odzywałam. Nadia waży już 2 kg powoli przygotowywuje się do porodu naturalnego bo już mi się obróciła główką w dół. Jeszcze kilka tyg. i będę tulić maleństwo. Co u Was ?
 
czekoladka pewnie ze Cie pamietamy, szczesliwego rozwiazania zycze :)

natka kurcze dziwna ta Twoja @ .... ale temp. nisko wiec wszystko powinno byc ok.
Mam nadzieje, ze do jutra sie wykuruhe uch....

paulinka sliczny wydety brzuszek :)
 
czekoladka ostatnio nawet któraś z nas wspominała o Tobie :-) ale ten czas leci- już praktycznie na finiszu jesteś :-)

Nuuuśka, Paulinka nie wiem o co chodzi ale pewnie w czwartek wszystko się wyjaśni bo pewnie usg też zrobi.
Co do bezowulacyjnych to wątpię żeby to było przyczyną bo przed leczeniem miałam cykle bezowulacyjne a @ tak obfite że lepiej nie mówić..
 
ja nie wiem co sie dzieje w ogole ostatnio w tych Naszych cyklach...wszystkie pomieszane jakies takie ze szkoda gadac normalnie. Chyba jedyny szczesliwy byl u paulinki bo z bezowulacyjnego zrodzila sie fasolka :blink:
Nie wiem jak to jest z tym CLO, czy on moze az tak namieszac jak u mnie ?
 
reklama
Nie wiem Nuuuśka czy CLO może aż tak namieszać, nigdy nie słyszałam o takim przypadku. Jak już to przestymulowanie. Ale wydaje mi się, że u Ciebie owu była:tak:
 
Do góry