reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

hej dziewczynki

akuku kurcze ale pech :no:normalnie az wierzyc sie nie chce, na prawde jakies fatum samochodowe :zawstydzona/y:

kasiol eh sezon przeziebien niestety. U mnie wcale nie lepiej, katar taki sam jak wczoraj, oczy dalej jak u krolika nie mowiac o obszczypanym nosie. Temperatury powinnam w ogole nie nanosic, bo oczywiscie nie zadzwonil mi budzik i zmierzylam o 6.15 kiedy sie przebudzilamm, odjelam 0,1 choc powinnam 0,2, ale jakos ten cykl i tak jest dla mnie tak do bani, ze juz mi wszystko jedno :wściekła/y:
 
reklama
Tysia noo ale zeby kupic inne auto musimy sprzedac forda.. cytryna jest ok bo wymiana klaksonu w kierunku kilka groszy, spawanje progu bo sie przyczepili 70 f i wlasnie ta chlodnica co whbuchla..pozniej pewnie sprzedamy, dziewczyny obliczylqm wydatki i chyba nie uzbieram na usg. Sama posciel doo lozeczka, z baldavhimem i innymi pierdoolkami ok 50 f. ! Posciel do kolyski 30 f, do tego przesylki, wozek 300 f to juz jest 400... a pewnie ze 100 f na *******y typu kosmetyki dla mnie, dla malucha i jakies skarpetuszki , sliniavzki, pampersy... serio jestem zla ze przed wakacjami nie kolekcjonowalam...z alexem i vikiim na. Tym etapie mialam wszystko, alcznie ze spakowqna torba do szpitala... na ostatnia chwile kupowalwm tylko pwmpersy i chusteczki... a teraz? Zosttalo 3 i pol miesiaca, albo 3 ..kto wie a ja w lesie jestem is erio mam stresa...tymbardziej ze zadnego becikowego nie dostane...bbo zmienili zasady ze becikowe dostaje sie tylko na pierwsze dzidcko... bez sens bo przeciez 5 lat wozka nie bede trzymac, a tak to 500 f bylo i juz problem z glowy by byl... wozek zostawie na ostatnia chwile zapewne...
Jedyny ratunek to sprzedac forda, ale m cos mowi ze dopiero w lato, wiec mi sie juz porty trzesa...ahh do bani...
Nie spodziewalam sie takiego dola finansowego w ciazy, wogle sie go nie spodziewalam, az zaluje ze na wakacje pojechalam i jak slysze o wyjezdzie to mnie trzesie... w nastepne wakacje nigdzie sie nie rusze i tyle...

Sorki za moje zale ale nie mam komu sie wygadac, m mnie nie rozumie...milego dnia
 
Akuku a Ty nie możesz kupować przez allegro? Bo z tego co pamiątam to Ty chciałaś bebetto i nie przeszkadza Ci używka. No a na allegro można kupić nawet za 400 zł takie wózeczki:) Ostatnio szukałam wózka dla Mikutki to widziałam:) Ale ostatecznie zdecydowaliśmy, że skoro ma się pojawić drugie maleństwo to kupimy na wiosnę jakiś fajny wózek, a ten niech juz babcia dojeździ:)

Ja powoli zbieram ciuszki dla dziewczynki, bo dla chłopca to mam. A jak będzie drugi chłopak (którego czuję) to wtedy ktoś w spadku dziewczynkowe dostanie:) Fotelik, wanienkę, łóżeczko, pościel (dla dziewczynki kupię inną) mam. Wózek w sumie też:) Głęboki jest ok, specerówkę to pewnie babcia zdąży sfatygować. No i leżaczek też chciałbym inny:)
 
Wiem, wiem, że mieszka w Szkocji:)
Ale może ktoś z rodziny mógłby kupić, a Mama jakby jechałą do niej to by ze sobą wzięła:)
 
Paulinka nie chce bebetto bo mial zle opinie...
I zobacz 400 zl to 100 f okolo, plus wysylka, bo na bagaz nie da rady takie 3 w 1 , przesylka minimum 30 f, zalezy czy sie wymiarem zmiesci choc watpie, bo to 3 w 1...
Torbe dokupic, spiworek dokupic i to kosztuje. No i chyba chce miec gwarancje, skoro mam torche wydac, wiec ten co znalazlam na ebayu nie jest drogi bo niecale 300 z przesylka.

Chcialam kupic na allegro posciel do lozeczka i kolyski i juz znalazlam fajne, ale teraz kol. Mi odradza bo kupila i jak wyprala raz to wyblaklo.. hmm

Jakos damy rade, dolka mam ale sie wygrzebie z tego...

A co do ciuszkow to mam po chlopcach ale wiesz wyprzedalam troche i pewnie najladniejsze poszly a mi zostaly te bardziej sfatygowane... ale ciuchy to ja taniutko kupie, tylko chcialam wiedziec co mam kupowac, bontu albo znajde niebieskie, albo biale, albo bezowe, rozowe... ehh nie ma takich zolciutkich, zielonych, okmaranczowych...ludzie ubieraja typowo chlopieco albo dziewczeco..ehh

No nic, jutro przejze co mam, czego mi brakuje i pokupuje na rynku w niedziele moze.

Dam rade , bo kto jak nie ja.
Pokaze wam jaka posciel chcialam kupic

http://allegro.pl/bello-18cz-posciel-baldachim-posciel-do-wozka-i3592587643.html

Tylko ze ja rozka nie potrzebuje i tej poscieli do wozka bo i tak kupje komplet do kolyski

Np. Taki
http://allegro.pl/10ele-posciel-do-kolyski-z-baldachimem-bello-i3595232453.html
 
Hej dziewczynki.
Nie miałam czasu ani siły wcześniej wejść. Wczoraj był wieczór złych wiadomości, dziś nadal stresujący dzień... Choć już odrobinę lepiej.
Co do HSG jutro nie jadę. Gin kazał przełożyć na wtorek, co prawda to już będzie 12dc ale najwyżej jak będzie trzeba to odłożymy staranka przynajmniej do następnego cyklu. Jak nie dłużej bo sytuacja u nas może być powodem problemów z kasą ale mam nadzieję że to tylko przejściowe.
Zobaczymy jak to będzie, w końcu jakoś być musi.

Akuku pechowe macie te auta... No ale tak jak pisze kasiol- najważniejsze że nie stało się to podczas jazdy. Będzie dobrze i poradzicie sobie mimo tych przejściowych problemów z kasą.

Nuuuśka jak tam usg?
I zdrowiej kochana, kup jakieś witaminy i coś rozgrzewającego :-)
 
dobry wieczor :D

Melduje sie wieczornie Kochane.
A wiec tak. Cos na pewno sie podzialo, bo jak to gin powiedziala - prawy jajnik az plywa w plynie, zmierzyla srednice plynu - 17mm - jedna wielka czarna plama na ekranie :-D czekamy na dalszy rozwoj wydarzen, na lewym jajniku brak plynu i czegokolwiek innego, wiec w tym miesiacu na pewno pracowal prawy jajnik. Martwi mnie tylko co zreszta zauwazyla gin, ze mam bardzo cienkie endometrium - 8mm :-( kurcze toz takie to przy owu powinno byc a nie po... zreszta powiem Wam ze ja odkad pamietam, mialam wiecznie jakies takie marne to endometrium. A to raczej nie dobrze prawda ?
Co mam zrobic w takiej sytuacji, jesli mam miesiac w miesiac mizerne endometrium? Niby gin nic nie mowila, no ale z tego co pamietam im grubsze tym lepsze warunki do zagniezdzenia, a co to ma byc 8 mm?? normalnie trażedia....:dry: sa jakies preparaty na poprawe jakosci i przede wszystkim grubosci endometrium ? i w ogole z czego to sie moze brac, ze mam takie cienkie ? tzn nie wiem jak bylo poprzednio, moze to ten cykl rzeczywiscie jakis felerny jest, ale martwi mnie to.
 
reklama
hej:)
natka głowa do góry , bedzie dobrze!
nuśśka kiedys tez własnie o tym myślałam, dlaczego tak jest i co na to endome... podziałać? bo to faktycznie może byc powód do nie zagnieżdrzenia sie ;/
 
Do góry