reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

natka wiesz co ja przyzwyczailam sie juz chyba do owulek ktore czuje i widze na wykresie. A tu nie widze nic. Zawsze 3 dni minimum po byl piekny wzrost a tu piekny spadek....pokrecilo sie to wszystko strasznie. Moze byc tak jak akuku pisze, ze to przez chorobsko ale nie wiem jaki ona ma wplyw na temp. bo w sumie powinna byc wtedy chyba temp wyzsza a jest na odwrot. Nie panikuje jakos strasznie z tego powodu ale wkurzajace jest to strasznie, bo cos co mialo pomoc, namieszalo. Jutro usg wiec sie okaze co i jak :blink: jesli byla owu to bardzo slabiutka, w zyciu nie mialam tak niskiej temperatury po owulacji o_O
 
Ostatnia edycja:
reklama
hejka!

Czekoladka wspominalam o Tobie ostatnio :) Szczesliwego rozwiazania.

Nuuuska owu byla na bank. A CLO nic nie namiesza co najwyzej brak zastrzyku na pekniecie.

paulinka ale cie wzdelo :-D


A u nas na wsi ludzie sie juz po raz kolejny sprzeczaja czy ja mam dziecko czy nie...nosz qra a czy ktos mnie widzial z brzuchem czy z dzieckiem? Ludzi emaja pomysly i wyobraznie...

Moja mama twierdzi ze moze mi cos wywroza.:-)


Ale ja to sie nie nastawiam i staram pogodzic ze z tego nici do najblizej nie okreslonego czasu....
 
Nuuuśka to jutro wszystko się okaże :-) o której to usg?

Patu$ka normalnie ludzie to nie mają co robić, ciągle tylko interesują się czyimś życiem- widać swoje mają bardzo nudne ;-)
Ale życzę oczywiście żeby mama miała rację!!

Wiecie co, zaczynam się zastanawiać czy w ogóle będzie opcja żeby mi to HSG zrobił. Znowu lekko plamię. A od wczorajszego wieczora była cisza... Wkurza mnie to wszystko.. Jeszcze M wczoraj mnie zdenerwował i humor dziś przez to kiepski..
 
patu$ a jak to jest z CLO, jesli sie je bierze to bez pregnylu moga byc takie zawirowania nawet jesli owu sie odbyla ? :blink: bosheee wiecej juz CLO nie wezme na pewno :angry:

a co wrozenia, niech kracza ile wlezie, a noz wywroza rzeczywiscie fasolinke czego Ci oczywiscie kochana z calego serduszka zycze :-)

natka wiesz co, jak przyjmie pacjentow licze ze tak kolo 20. a jak Ty sie umowilas na HSG, to masz jeszcze wczesniej wizytke u swojego gina ?
 
Ostatnia edycja:
Nie mam wizyty już przed. Gin kazał mi zapisać się telefonicznie u pielęgniarki na zaraz po @. Z tym że on w szpitalu jest tylko we wt, środy i czwartki- uznałam że 7dc to już będzie dawno po @, a wtorek to byłby już 12dc więc dość późnawo...
No ale przypuszczam że najpierw zrobi usg żeby sprawdzić co i jak...
 
Nuuuska Clo samo w sobie odpowiada tylko za wzrost pecherzykow....u mnie tempka z clo czy bez w 1 fazie byla podobna tylko ja lutka zaczelam brac to bylo widac bardzo jak sie oddziela 1 i druga faza...Bo progesteron podnosi temperature ciala . Aa przeziebei nie tak jak kazdy innny czynnik ma wplyw na tempke...Jak dla mnie twoj wykes jest ok
 
Witam.

Przepraszam, że się nie odzywam za duzo ale ten cykl staram się nie myslec. Bo mam dość. Ziółka piję. Jesli ten cykl znowu będzie krótki to koniec z ziółkami.

Miałam do lekarza się umówic, ale teraz na budowie mega-duzo się dzieje i nie mam kiedy ;/ Z młoda przeciez nie pójdę..... Moze w przyszłym tyg sie uda....
Dach częsciowo stoi. Czekamy na blachę, ma być za tydzień.

Niezmiennie trzymam mocno za was wszystkie kciuki.
 
Jakies fatum nad nami wisi chyba jesli chodzi o auta... ford zepsol sie w wakacje, naprawilismy, ale nadal jest cos nie tak...jakby mocy nie mial...dzis zawiezlismy moja cytryne na przeglad i wvtrakcie przegladu chlodnica wybuchla...ehh i diwe inne rzeczy do naprawy...chyba jednak usg nie bedzie, bo auto naprawic musze..w doope misia do bani z tym wszystkim.

Sorki nie mam sily pisac ..eh
 
hej
akuku ale macie pecha;/ choc ja bym w tym szukała pozytywu-ze nie wybuchła w czasie jazdy!! ja sie nie znam na samochodach za bardzo ale tak to widze...
mnie tez przeziębienie dopadło-a raczej zapalenie zatok-tak głowa boli i nos ze szok, czekam na otwarcie apteki i ide po jakies leki konkretne bo nie daje rady;/////
 
reklama
Kasiol - zdrówka. Jak masz lampę Bioprtron to polecam na zatoki. Mój G ma problemy z zatokami. Naswietlania bardzo pomagaja.


Akuku - macie przejścia z tymi autami...... Chyba czas pomyslec o zmianie....Wiem, wiem, łatwo mówic jak z kasa krucho, Ale z drugiej strony zamiast dokladac do kolejnych napraw.....
Trzymam kciuki zeby udalo sie uzbierac na USG, pomimo tych niespodziewanych wydatków ;)


Biore sie za robote, bo pracy masa....
 
Do góry