reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

reklama
No jak dobrze pójdzie to będzie 7 tc:) wtedy liczę na serduszko:)
Coś mnie brzuch zaczyna boleć okresowo... W ogóle to mam takie schizy, że szok. Ciągle mam wrażenie, że się nam jednak nie uda i to tylko kwestia czasu. No ja nie wiem w pierszej ciązy tak nie miałam...
 
patu$ najwazniejsze ze wszystko sie udalo, ze Wy zadowoleni i rodzice :) Ja wierze, ze po nowym roku mierzenie nie bedzie juz potrzebne, ze uda sie Wam zafasolkowac bez zadnych wspomagaczy Kochana ! :happy2: Zagladac musisz, bo watku bez Ciebie raczej sobie ciezko wyobrazic :*

paulinka dobrze ze krecha ciemnieje, super :) I nie mysl negatywnie, bo to szkodzi zarowno Tobie jak i fasolce. Na pewno wszystko bedzie dobrze :*

Ja sie coraz gorzej czuje, po prostu masakra !! :no:Oczy czerwone jak u krolika, z nosa sie leje, goraczki nie mam na szczescie ale tak fatalnego samopoczucia sie nie spodziewalam.
Milego wieczorku i spokojnej nocy :*
 
Dobry...


Nuuuska wracaj do zdrowia szybko :)
O luteinie zapomnialam ci napisac bierz jak kaze lekarz :)

Paulinka no to nie dlugo BB ciocie zobacza fotke fasolinki :)
 
Dzien dobry :)

Pol nocy przesmarkalam, troche pospalam, wygrzalam sie, czuje sie troszke lepiej, ale oczy lzawia jeszcze bardziej a kataru jeszcze wiecej niz wczoraj :dry: Ale u mnie rok w rok ten sam wirus ! kurcze.

kasiol u Ciebie owu wczoraj chyba prawda ?

patu$ moj cykl w tym miesiacu pobil wszystkie dotychczasowe na leb na szyje. Temp. zamiast isc do gory, spada w dol, wydaje mi sie, ze nie mialam owulacji wcale. Powiedz mi czy CLO moglo az tak namieszac ? Szlak mnie normalnie trafia i chce zeby ten cykl dobiegl juz konca :no:
 
Hej

Nuska zdrowka... pewnie tempka niska bo organizm oslabiony, ale nastaw sie na to ze owu nie bylo. Lepiej dla Ciebie.

Ojj pamietam jak ja bylam chora niedawno, te noce to masakra... do tej pory mam kluche w gardle a to juz ponad miesiac..

Ja nie spie w nocy , kurduplusz daje mi popalic, nie da sie spac jak co chwile brzuch skacze... najgorsze ze juz zasypiam i nagle takie bum ze serce mi wali na maxa, adrenalina normalnie.
Ahh i co ja mam poczac, spac w dzien hehe.
Do konca jeszcze troche...chyba mam sie przyzwyczaic do pobudek nocnych..

Ide jesc sniadanie bo padne, ale na nic ochoty nie mam...
 
Akuku mały wywijas z niego:) to może być niezłe ziółko:)

mnie też bolą -chyba zatoki, głowa... normalnie chyba czape juz wyciągne -bo to na bank od gołej głowy:(
nuśśka chyba wczoraj choć czuć nic za bardzo nie czuje, tylko tempka podskoczyła od wczorajszego spadku, wczoraj lub dziś-mysle:)
 
reklama
Hej dziewczyny!!:)
Wiecie co ja zauważyłam. Cykl w którym udawało mi sie zajść w ciążę to dwukrotnie już był cykl kiedy przed owu byłam chora. Może paradoksalnie choroba pomaga mi jakość zajść??:)

Nuuśka popatrz na mój porąbany wykres, a potem krytykuj swój:):) U Ciebie tempka jutro ruszy w górę i będzie ok:) Trzymam &&&&&&&&&&

Kasiol za Ciebie w następnej kolejności też:)

Natka jak tam u Ciebie? @ się rozkręciła?

Tysia a jak tam dach? Już stoi?


Patuśka u Ciebie też owu niedługo:)


Jak któraś chce moje szczęśliwe ziółka to mogę przesłać:)))
 
Do góry