reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

Dziewczyny stara. Sei pogodzic z mysla ze malucha zobacze dopieri przy porodzie, no trudno sie mowi... maluch sie urodzi bedzie u mnie mama i bedzie prac i prasowac czy to dka chlopca czy dla dziewuszki...ja tylko uniwersalne popiore i przygotuje i tyle. Nie chce juz o tym myslec bo mnie ostatnio wszystko dobija i przytlacza, myslalam ze chociazbto sie uda, no nic..
Chce miec juz wszystko gotowe a cala reszta mnie nie interesuje.... najwazneijsze jeszce kupic wozek, posciel, ciuszki i inne duperele i wtedy byle do stycznia.
Akurat tego zd na czas ciazy zaczna sie problemy finansowe sie nie spodziewalam... chcialam sie bardziej cieszyc a nie moge.. ahh ide spac bo smece.
 
reklama
Witam wieczornie.

Akuku - głowa do góry. Może jak dziewczyny piszą, jakis autobus wchodzi w gre.... Albo jacyś znajomi z toba pojada co maja auto.... Pokombinuj....Trzymam kciuki zeby sie udalo ;)

Wiecie co, w dzien ponarzekałam na te testy owu. Przyszła do domu i odruchowo zrobilam test. No i kochane - wzorowy test pozytywny. Kreska testowa na maksa ciemna i nawet szersza od kontrolnej. Ale w szoku byłam. Przed spaniem jeszcze powtorze.

EDIT - kolejny test wyszedl tez pozytywny. To znaczy ze owu w ciagu 24 godzin czyli dzis odpoczywamy a jutro/pojutrze dzialamy. Dobrze mysle?
 
Ostatnia edycja:
tysia super ze test pozytywny :))) jesli test wyszedl pozytywny, ja bym zadziala rano, po okolo 12h od pozytywnego testu. Rano plemniki podobno maja najlepsze parametry i to jest najlepsza pora dnia na staranka :) Trzymam kciuki :*

natka wydaje mi sie, ze raczej na pewno nie zaszkodzilibyscie potencjalnej fasolce starajac sie teraz. A z tego co czytalam wtedy sa najlepsze szanse.Na sobie nie sprawdzilam bo ja laparoskopie mialam juz po owulacji, zreszta podobno tak to sie wlasnie robi :confused2: Ale wierze ze teraz juz bedzie tylko lepiej.

Do Swiat musimy wszystkie byc dwukreskowe :-) inaczej nie nazywam sie Agnieszka :-)

akuku glowka do gory, bedzie dobrze !! Pomysl z autobusem wydaje sie sensowny, tylko pytanie czy Ty masz taka mozliwosc ? Wierze ze problem uda sie jakos rozwiazac, i nie doluj sie bo nie masz czym ! Masz piekne zdrowe dzieciatko w sobie, i juz za 3 miesiace sie spotkacie :happy2: Problemy finansowe zazwyczaj dotykaja Nas wtedy kiedy najmniej sie tego spodziewamy niestety, ale trzeba wierzyc ze wszystko sie rozwiaze :blink:

U mnie dzis temp. do gory eh..
 
Nuuuska, ty mi dzis piszesz ze rano trzeba podzialac? Mój G o 7 pojechał, a ja dopiero teraz twojego posta przeczytalam.... Ehh... Do tego rano to ja ledwo z łózka sie zwlekam, nie ma mowy o seksie.


Dobrego dnia wszystkim ;)
 
No no, Nuuuśka- taki ładny skok? Zwykle 12 dpo miałaś już spadek :-) także trzymam mocno kciuki :*

Akuku głowa do góry!

Tysia to działajcie jak tylko będzie szansa :-)

Wiecie, u mnie chyba "problem" starań w tym cyklu rozwiązał się sam. Wieczorem zaczęłam krwawić i to na tyle mocno, że nadal to trwa. Oczywiście mi się trafiło coś dziwnego no bo jakby miało być inaczej? Gin mówił że może pojawić się 2-3 dniowe plamienie ale ze mnie leci cholercia jak z kranu :/ więc jak zwykle musi być coś nie tak..
Poza tym dziś 14dc więc owu albo nie będzie albo cykl się wydłuży. Powiem Wam szczerze że czasem mam tego wszystkiego dość :-(

Miłego dnia :*
 
reklama
Nuuśka beta, beta!!! A ja dzisiaj zrobiłam sobie test pamiątkowy i kreska testowa jest sporo mocniejsza od kontrolnej:)) Znaczy chyba wszystko ok:) Test oczywiście robiony z jakiegoś 10 moczu:)

10102013921.jpg
 

Załączniki

  • 10102013921.jpg
    10102013921.jpg
    11,4 KB · Wyświetleń: 21
Ostatnia edycja:
Do góry