reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

U nas sprawdzają się bajki na YouTube. Córka bardzo lubi, więc jakby jej pozwolić to by godzinami oglądała.
No właśnie ta moja zaraza woli nas od YouTube... Mogłaby w środku akcji wpaść nam do pokoju 🤣🤣🙈 A że chodzi spać np o 24 albo później i wstaje z samego rana, to brak okazji, brak sił i w ogóle 🤷🏼‍♀️ Facet mówi do mnie: Dobierałem się dziś do Ciebie jak o 3 od niej przyszłaś, ale kazałaś mi spadać. Nie wiem, czy to pamiętasz, bo nawet nie otworzylas oczu.
No oczywiście, że w ogóle nie pamiętam 🙈🤣🤣
 
reklama
No właśnie ta moja zaraza woli nas od YouTube... Mogłaby w środku akcji wpaść nam do pokoju 🤣🤣🙈 A że chodzi spać np o 24 albo później i wstaje z samego rana, to brak okazji, brak sił i w ogóle 🤷🏼‍♀️ Facet mówi do mnie: Dobierałem się dziś do Ciebie jak o 3 od niej przyszłaś, ale kazałaś mi spadać. Nie wiem, czy to pamiętasz, bo nawet nie otworzylas oczu.
No oczywiście, że w ogóle nie pamiętam 🙈🤣🤣
Moje nastolatki też cwaniary, ale mówimy nie wchodzić, bo grozi zobaczeniem gołej dupy 😂😂😂
 
Ja mówię do 6 cio latka, że dziś mają z bratem iść wcześniej spać bo mam plany z tatą, a on na to- będziecie się całować? 😅
Tak czytam o tej prolaktynie i nabieram nadziei- mam 0,2 a to wynik odpowiedni przed owu, więc wychodzę z założenia, że wszystko przede mną i ten cykl może być mój 😎 to dopiero 20dc 😁😅
 
A ja dziś miałam dziwną sytuację. 28dc na 28 dniowy cykl a pani z obsługi na lotnisku mierzy mnie z góry do dołu i pyta czy w ciąży jestem 🤔 Ale że bo czemu? Mam niebieski palec czy zieloną końcówkę nosa?
No cóż, ja mam taki brzuch, że nie raz słyszę, że jestem w ciąży 🤣🤣 Szczególnie od mojej mamy. Co i rusz mnie pyta, czy chcę jej coś powiedzieć, ale chyba załapała już, że nie mogę od czterech lat być w ciąży i teraz to już pyta tylko złośliwie 🙄🤣
 
No i dupa przedświąteczna. W wigilię miałam testować. Od przewidywanego owu temperatura ładnie się utrzymywała na wyższym poziomie a dziś spadek do normalnej. Nie potrafie paluszkami wymacać a choćby nawet to powinno się robić cały cykl i to przez kilka żeby zobaczyć jak się zachowuje i wyczuć różnice. Chyba najlepiej wyjechać na święta z dala od domu żeby mieć co innego na głowie.
 
☹️ U mnie dzisiaj 37,3 termin @ na jutro, ale już sama nie wiem, może źle coś policzyłam i się owulacja przesunęła, bo piersi tak na prawdę bolesne zrobili się dopiero wczoraj a zwykle mam bolesne już conajmniej tydzień przed terminem miesiączki...
Owu potwierdzone tylko testem owulacyjnym, a temperature mierzyć zaczęłam po owulacji.. Od kilku dni jest 37, 37, 2 dziś 37,3...
 
reklama
Do góry