reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Jutro zrobisz test czy czekasz?
Ja odkąd się staramy, czyli 5 miesięcy, to jeszcze nie robiłam testu, bo zawsze czekałam do terminu @ i nigdy mnie nie zawiodła 😡 Ale teraz jakoś mnie kusi zatestować 😁
Testujcie, co szkodzi 🤣 zawsze wiadomo na czym się stoi. Ja czekam wytrwale, szkoda mi juz kasy. W środę będzie 5 dni opóźnienia. To już chyba wystarczający czas na teścik 😁 ciekawe czy zdam 🤣
 
Najlepsze jest to, że oboje z P. wymarzone święta widzimy w formie krwisty stek + whiskey + P. przy kompie, a ja xboxie, a przez rodziców będziemy brać udział w tej szopce [emoji23]
Hahahaha to prawie jak ja. Tylko, że ja też przy kompie, a nie xboxie. 🤪 Cieszę się, że sąkobiety podobne do mnie, bo na co dzień czuję się jak ufo 😂
 
5 dni?! No to szybko rób test i się chwal nam ♥️ Ja mam 8 testów w zapasie, więc nie szkoda mi zrobić jeden tak bez sensu 😁
Ja myślałam, że mam jeden jedyny ostatni, czekający.. Ale otwarłam go dzisiaj rano, a te okienko z wynikiem już wskazywało minus. Test z Clear blue. Jakiś zepsuty był. Pierwszy raz mi się zdarzyło. Tym bardziej, że miałam te testy już kiedyś. Wieczorem skocze do rossmana. Kupię z 2. Albo przyda się w przyszłości, a jak wyjdą 2 krechy to będę testowac 2 razy dla pewności. Ja się nie nakręcam teraz, bo już wcześniej mi się zdarzał drobny poślizg. Cykle miałam 23, max 26 dni. Jeden zdarzył mi się 27 dniowy. Dzisiaj jest 29 dzień cyklu.
 
Hahahaha to prawie jak ja. Tylko, że ja też przy kompie, a nie xboxie. 🤪 Cieszę się, że sąkobiety podobne do mnie, bo na co dzień czuję się jak ufo 😂
Kocham mojego xboxa I powroty do diablo 😁😁 też byśmy chcieli święta przy konsoli, bo mój M dostał ode mnie na święta profesjonalna kierownice i pedały 😅 w tajemnicy przed jego rodzicami bo oni by nie zrozumieli 😅
 
Jutro zrobisz test czy czekasz?
Ja odkąd się staramy, czyli 5 miesięcy, to jeszcze nie robiłam testu, bo zawsze czekałam do terminu @ i nigdy mnie nie zawiodła 😡 Ale teraz jakoś mnie kusi zatestować 😁
Powiem ci, bardzo walcze że sobą żeby jeszcze dzisiaj nie robić 😂 mam nadzieję że dam radę wytrzymać do jutra rana
 
reklama
Ja myślałam, że mam jeden jedyny ostatni, czekający.. Ale otwarłam go dzisiaj rano, a te okienko z wynikiem już wskazywało minus. Test z Clear blue. Jakiś zepsuty był. Pierwszy raz mi się zdarzyło. Tym bardziej, że miałam te testy już kiedyś. Wieczorem skocze do rossmana. Kupię z 2. Albo przyda się w przyszłości, a jak wyjdą 2 krechy to będę testowac 2 razy dla pewności. Ja się nie nakręcam teraz, bo już wcześniej mi się zdarzał drobny poślizg. Cykle miałam 23, max 26 dni. Jeden zdarzył mi się 27 dniowy. Dzisiaj jest 29 dzień cyklu.
Faktycznie dziwna sprawa z tym testem. Ja mam czterech firm testy i nie wiem który wykorzystać na pierwszy ogień. Powinnam mieć @ chyba w sobotę, a chcę w czwartek robić test. Może już coś pokaże jeśli jest ciąża... Pierwszy raz się tak pozytywnie nastawiłam sama nie wiem czemu. Tym bardziej, że gin mi po powiedziała, że chyba mam coś na macicy i trzeba to zbadać dokładnie, bo to może być powód długich starań. A ja i tak wierzę, że się udało 💁
 
Do góry