reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

😍
 

Załączniki

  • IMG_2618.jpg
    IMG_2618.jpg
    123 KB · Wyświetleń: 81
reklama
A ja dziś miałam dziwną sytuację. 28dc na 28 dniowy cykl a pani z obsługi na lotnisku mierzy mnie z góry do dołu i pyta czy w ciąży jestem 🤔 Ale że bo czemu? Mam niebieski palec czy zieloną końcówkę nosa?
Czasami warto zawierzyć intuicji innych ludzi 🤣 sama bym chciała, żeby ktoś w moim przypadku miał taki rentgen i to jeszcze z faktycznym potwierdzeniem ciąży. U mnie @ spóźnia się 3 dzien wg kalendarza. W zeszłym tygodniu 3 dni miałam dziwne kłucie jajnikow, ale czułam to od strony pleców. Póki co testu nie robiłam. Daje sobie czas na ewentualne przesuniecie do środy. Jak nie przyjdzie to w środę testuje. Piersi mam tkliwe, ale poza tym nic. I nic co zwiastowałoby okres. Chciałabym sobie zrobić taki piekny prezent na swieta 😁
 
Dziewczyny, tak pełnych piersi jak dziś to ja jeszcze nie miałam 😂 domyślam się, że to zasluga luteiny, ale i tak cieszy, szczególnie męża 🙈😂 dziś 8dpo, @ prawdopodobnie 25.12, póki co zero innych symptomów 🤷‍♀️
 
Dzień dobry [emoji846]
U mnie 6dpo, dzisiaj mnie po prostu zalewa, gdzie zazwyczaj już mam suszę... Już pomijając, że dopiero drugi cykl od blisko 3lat mam w ogóle śluz na zewnątrz, a nie muszę szukać [emoji16] z czego w zeszłym miesiącu tylko w okolicach owu i kilka dni przed @ miałam. Jest to czwarty cykl z wiesiołkiem do owu i drugi z siemieniem lnianym po owu, więc na wiesiołka chyba trochę za późno, żeby był efekt, a siemię w zeszłym cyklu już po owu zaczęłam, więc to też nie miało wpływu [emoji16]
W środę jedziemy po prawie-teścia i będzie u nas aż do Nowego Roku [emoji15] lubię go, ale ciężko to widzę... Szczególnie noce, bo jest przygłuchy, a zostawia telewizor włączony, a ten stoi przy ścianie od strony sypialni... Ale nie bardzo mamy wyjście, bo P. jest jedynakiem, a moja siostra nawet nie pomyślała, żeby matulę zaprosić na święta, więc nie chcąc by któreś było samo musimy urządzić wspólne święta... Najlepsze jest to, że oboje z P. wymarzone święta widzimy w formie krwisty stek + whiskey + P. przy kompie, a ja xboxie, a przez rodziców będziemy brać udział w tej szopce [emoji23]
 
U mnie też dziś 8dpo i zero objawów na cokolwiek. Normalnie to już powinnam mieć ból piersi, a jakoś jeszcze nic nie czuję. Pod koniec tygodnia powinnam wiedzieć na czym stoję i już nie mogę się doczekać, czy ten rok jeszcze coś, a raczej kogoś przyniesie 🙂 Chyba pierwszy raz zrobię test, bo nie wytrzymam 😁 Planuję w wigilię.
 
reklama
U mnie też dziś 8dpo i zero objawów na cokolwiek. Normalnie to już powinnam mieć ból piersi, a jakoś jeszcze nic nie czuję. Pod koniec tygodnia powinnam wiedzieć na czym stoję i już nie mogę się doczekać, czy ten rok jeszcze coś, a raczej kogoś przyniesie 🙂 Chyba pierwszy raz zrobię test, bo nie wytrzymam 😁 Planuję w wigilię.
Trzymam kciuki! 😍
 
Do góry