reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Trzymam kciuki! Po 12 dniach po zastrzyku już raczej nie ma beta hcg z tego więc jest szansa ❤

Właśnie zrobilam zakupki na nowy cykl: Fertilman dla męża, dla mnie Ovarin (z polecenia mojego gina przy staraniach o drugie dziecko - udanych) i olej z wiesiolka do owulacji, plus testy owulacyjne 30sztuk i dwa ciazowe 😁 Czekam na przesyłkę i dzialam po świętach 💪
uuuu mobilizacja sił ❤

ostatnie 2 ciążę na forum to po doładowaniu hcg chyba były z tego co pamiętam 🤔 ma moc😁
 
reklama
Cześć dziewczyny, wszystkim zafasolkowanym gratuluje[emoji3589] Macie piękne prezenty na święta...
za resztę trzymam kciuki.
Nie odzywałam sie, ale regularnie czytałam... i walczyłam po dwóch straconych cyklach przez torbiele i tabletki anty, udało podejść sie w końcu pierwszy raz do iui... 12 dni po zastrzyku ovitrelle, 12 dni po inseminacji i 11-12 dni po owu, na teście o czułości 25 cos przebija... boje sie ze ro zastrzyk... trzeba czekac... objawow totalnie żadnych [emoji2368]
Mocno trzymam kciuki[emoji1695][emoji1695][emoji173]
 
ciążę często tak się pojawiają jak nasz głowa zaczyna kierować się w inna stronę z powodu problemów, stresu czy jakich kolwiek wydarzeń
ja też poproszę te fluidy ciążowe, sąsiadka wczoraj u nas byla 11tydz ale jej fluidy na mnie nie działają 😭
Trochę to trwało bo chciałam spakować jak najwięcej ale już wysłałam ☺️☺️
 
Tez biorę ovarin od maja, fertilman maz tez łykał teraz faszeruje go korzeniem maca ☺️Trzymam kciuki za ten cykl👍
A widać efekty tego korzenia maca? Tzn w długości i jakości stosunków? 😁 Bo mój się boi że jak mu się wydluzy stosunek to będzie problem bo przy dwójce maluchow to ciężko na dłuższe ekscesy zarówno w dzień jak i w nocy bo budzą się na mleko obydwoje 🙈
 
reklama
A widać efekty tego korzenia maca? Tzn w długości i jakości stosunków? 😁 Bo mój się boi że jak mu się wydluzy stosunek to będzie problem bo przy dwójce maluchow to ciężko na dłuższe ekscesy zarówno w dzień jak i w nocy bo budzą się na mleko obydwoje 🙈
Mąż stosuje go niedługo ale niezauważylam żeby było jakoś długo 😉
 
Do góry