reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Odnosząc się do tych badań potwierdzających owulację, to chyba nic na 100% nie potwierdzi oprócz ciąży. Niestety nasz organizm jest skomplikowaną machiną i rządzi się swoimi prawami. U mnie na monitoringu w 14 DC gin mówiła, że jakaś gwiazdka zostaje po owulacji i u mnie jest ledwo widoczna już, więc ze dwa dni temu musiała być. Plus płyn za macicą. Ogólnie to testy owu mi dziwnie wychodziły, nie miałam pozytywu i już myślałam, że to cykl bez owu, a tu proszę 🙂 Tylko obawiam się, że mając polipa czy coś takiego na macicy i tak nici z tego wszystkiego będą półki nie usunę tego 😕
 
reklama
Cześć Dziewczyny! A u mnie dni płodne, ale z przytulanek nici. Dziecko nam nie daje. 🙈 Wczoraj nawet w środku nocy partner próbowal się do mnie dobrać, bo dni płodne, ale byłam tak styrana, jak w końcu o 2 w nocy usnęla, że go pogoniłam 🙈🙈 Ten cykl to chyba będzie stracony przez córkę, która nota bene chce rodzeństwo!, ale jakos nie współpracuje i nie daje nam nad nim popracowac 🤪 I jeszcze o 5 rano wstała 😂
 
Cześć Dziewczyny! A u mnie dni płodne, ale z przytulanek nici. Dziecko nam nie daje. 🙈 Wczoraj nawet w środku nocy partner próbowal się do mnie dobrać, bo dni płodne, ale byłam tak styrana, jak w końcu o 2 w nocy usnęla, że go pogoniłam 🙈🙈 Ten cykl to chyba będzie stracony przez córkę, która nota bene chce rodzeństwo!, ale jakos nie współpracuje i nie daje nam nad nim popracowac 🤪 I jeszcze o 5 rano wstała 😂
U nas sprawdzają się bajki na YouTube. Córka bardzo lubi, więc jakby jej pozwolić to by godzinami oglądała.
 
reklama
Do góry