reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Czerwone wino słodkie, polwytrawne czy wytrawne? Które najlepsze? Ogólnie wina lubię polwytrawne ale nie wiem czy do grzania takie będzie dobre?
Przepisów jest mnóstwo tyle ile gustów :)

Ja polecam czerwone winko, cukier lub miód (ale jak miód to na sam koniec) laska cynamonu, goździki jak ktoś lubi i koniecznie plastry pomarańczy :)
 
reklama
Dziewczyny może głupie pytanie ale jak robi się taki grzaniec? Są różne przepisy czy jeden konkretny? I jak to smakuje?
Możecie się sobie że mnie śmiać ale nigdy nie pilam
Zależy jeszcze na jaki grzaniec mam ochotę 😄 Jak bezalkoholowy to robię herbatkę o nazwie grzaniec galicyjski dorzucam tylko pomarańczko z goździkami ☺️ A jeżeli chodzi o alkoholowy to kupuje specjalne wino do grzańca, dodaje specjalną przyprawę i tak jak w poprzedniej wersji dla smaku pomarańcza z goździkami
 
Przepisów jest mnóstwo tyle ile gustów :)

Ja polecam czerwone winko, cukier lub miód (ale jak miód to na sam koniec) laska cynamonu, goździki jak ktoś lubi i koniecznie plastry pomarańczy :)
Taki właśnie robię + szczypta przypraw korzennych[emoji4] Dziś akurat zamiast zwykłego czerwonego wina to testowałam grzaniec galicyjski miodowy[emoji6]
 
Cześć dziewczyny, czytam was już od dawna, ale jakoś mało się udzielam. Miałam robiony niedawno zabieg drożności jajowodów. I wgl cudem dostałam tydzień później okresu (chyba nawet wyczekiwany bo nie bylo go chyba z 3 miesiące [emoji50][emoji50][emoji50][emoji50]). Mam nadzieję, że grudzień będzie nasz pod tym względem [emoji64][emoji64][emoji64]. :) Miłego wieczoru dziewczyny [emoji847][emoji847][emoji847].
 
reklama
Ja grzańców nienawidzę, ale też dbam o moją macicę po owu 😂 Nasze zdrowie dziewczyny 🥰
 

Załączniki

  • IMG_20201214_205909.jpg
    IMG_20201214_205909.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 46
Do góry