reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
No dobrze moje drogie, jako że wszystko wskazuje na to, że jednak się nie udało w tym miesiącu, to zapytuję - jaki olej z wiesiołka stosujecie? W kapsułkach czy płynie? Jakaś konkretna marka?
Będę zamawiać też borowinę, zachęcona przez @HeraUnique.
Od tego miesiąca wchodzi codzienna medytacja, joga i wizualizacje. Muszę zacząć pracować nad swoim stanem nerwowym, a lata terapii wskazały, że właśnie to na mnie działa najlepiej, z perspektywą na sukces za 4 tygodnie ☺
Ja łykam w kapsułkach 😉 też stosuje relaks z podprogowym kodowaniem na ciążę 😉
 
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. Staramy się z mężem o dziecko od 7 miesięcy, poradźcie mi proszę jak przestać o tym ciągle myśleć?
Nie da się 😅 ja po czasie czasami się wyłączam... Mam cykle, że fiksuje i później znów luzuje. Takie już jesteśmy 🤷‍♀️ witaj, i obyś jak najszybciej zobaczyła 2 kreseczki ❤️
 
Cześć dziewczyny, czytam was już od dawna, ale jakoś mało się udzielam. Miałam robiony niedawno zabieg drożności jajowodów. I wgl cudem dostałam tydzień później okresu (chyba nawet wyczekiwany bo nie bylo go chyba z 3 miesiące [emoji50][emoji50][emoji50][emoji50]). Mam nadzieję, że grudzień będzie nasz pod tym względem [emoji64][emoji64][emoji64]. :) Miłego wieczoru dziewczyny [emoji847][emoji847][emoji847].

Opowiadaj coś więcej o sobie, o cyklu [emoji3526] trzymam kciuki za odczarowanie tego okropnego roku [emoji110]
 
Ja mam podobnie, w tym tygodniu mam dostać okres i dzisiaj już czuje to typowe rozdrażnienie także pewnie znów nic z tego nie będzie :( chciałabym trochę wyluzować i się tak nie nakręcać
 
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. Staramy się z mężem o dziecko od 7 miesięcy, poradźcie mi proszę jak przestać o tym ciągle myśleć?
Tak jak hera ci napisała raz jest luz a raz można fiksować 🙈 ja znalazłam sobie zajęcie trochę mniej myślę wtedy ale do końca nie da się 🙃 też życzę II kreseczek 🤗
 
No dobrze moje drogie, jako że wszystko wskazuje na to, że jednak się nie udało w tym miesiącu, to zapytuję - jaki olej z wiesiołka stosujecie? W kapsułkach czy płynie? Jakaś konkretna marka?
Będę zamawiać też borowinę, zachęcona przez @HeraUnique.
Od tego miesiąca wchodzi codzienna medytacja, joga i wizualizacje. Muszę zacząć pracować nad swoim stanem nerwowym, a lata terapii wskazały, że właśnie to na mnie działa najlepiej, z perspektywą na sukces za 4 tygodnie [emoji5]

Ja łykam w kapsułkach. W 4cs mogę przyznać ze mam więcej śluzu, a już zwątpiłam [emoji16] niewiele, ale zauważalnie.
 
reklama
Do góry