reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ktoś pytał, jak niby wyższa temperatura wpływa na plemniki, skoro są produkowane 2-3 miesiące wcześniej i czemu po gorączce nie można iść na badanie nasienia. Otóż, one się gotują 🤣 Japończycy mieli taką metodę antykoncepcyjną nawet - moczyli przez krótki czas w bardzo gorącej wodzie jądra przed stosunkiem i byli częściowo bezpłodni. ;) Z tego samego powodu nie wolno przegrzewać jąder - nosić obcisłej bielizny, kłaść na kolanach laptop itd. :)
My mamy psa, który kiedyś ostro chciał się dołączać, ale się nauczyła, że nie wolno 🤣 za to koty jak widzą nas w łóżku, to przybiegają do mnie, kładą mi się np obok głowy i mruczą. 🙈
Dziś nasza córka skończyła 5 lat. ♥️
Narzeczony od 3 dni bierze mace i fertilman i w nocy mnie tak zaatakował, jak nie atakował od dobrych 2 miesięcy... I mówi, że to chyba efekt placebo po tych tabletkach 🤣 i że nie ważne, że placebo, grunt, że działa 🤣🤣
 
reklama
Nie mam zwierzaków za to nam dwoje dzieci i też czasem ciężko znaleźć czas na starania 🙈 Na szczęście mamy duży dom to jest gdzie się schować 🤣
Tak, ale pies czy kot nie mówi potem " a ja wiem dlaczego wy razem śpicie, i się zamykacie, hehehehehe" "a co mi dacie jak pójdę do swojego łóżka" tak mi chrześniak wyskoczył jak był na wakacjach
 
Hahahaha [emoji1787] to mojego chyba ekscytują zapachy bo później lata za nami, obwąchuje wszystko czego dotknęliśmy i merda ogonem [emoji23] zdarzyło mu się w trakcie zbytnio ingerować, a żeby nie przerywać moja stopa była dla jego głowy stoperem [emoji23][emoji23][emoji23] No i raz ukradł mi opaskę z oczu w trakcie [emoji23][emoji23][emoji23] ale z reguły czeka na swoją kolej do przytulania [emoji23]
Mój duży zaczął wychodzić po tym jak kiedyś dostał w łeb, I po kastracji bo próbował się dołączyć 🤣🙄😳😳 szook! A mała to potrafi wchodzić mojemu M na głowę albo lizać go po stopie 😂 albo wyć patrząc nam w oczy 🤣 no cyrk na kółkach.
 
Oj nie wiedziałam ze UK. Słyszałam ze tam trochę to inaczej wyglada [emoji3061] macie jakaś procedurę na takie przypadki jak miesiączka nie przychodzi w ciąży nie ma? Nic się kobietom nie podaje?
tak inaczej, nie zrozumcie mnie źle tutaj specjaliści są dobrzy, ale oni są w szpitalach, klinikach, a żeby się do nich dostać musi skierować cie lekarz pierwszego kontaktu i tu się zaczyna to znimi jest najwiekszy problem, a procedura jest taka że robię konsultacje on-line opisuje przypadek lekarz albo do mnie dzwoni, albo dostaje powiadomienie że recepta jest w aptece. Tak było z moimi silnymi miesiączkami wypisała mi leki po których mnie zmroziło jak przeczytałam ulotkę, bo jedna z ciąż zakończyła się między innymi przez skrzepy w łożysku, a te leki nie powinny do mnie trafić.
 
tak inaczej, nie zrozumcie mnie źle tutaj specjaliści są dobrzy, ale oni są w szpitalach, klinikach, a żeby się do nich dostać musi skierować cie lekarz pierwszego kontaktu i tu się zaczyna to znimi jest najwiekszy problem, a procedura jest taka że robię konsultacje on-line opisuje przypadek lekarz albo do mnie dzwoni, albo dostaje powiadomienie że recepta jest w aptece. Tak było z moimi silnymi miesiączkami wypisała mi leki po których mnie zmroziło jak przeczytałam ulotkę, bo jedna z ciąż zakończyła się między innymi przez skrzepy w łożysku, a te leki nie powinny do mnie trafić.

Ja mam prywatne ubezpieczenie za które płace dodatkowo i o tyle dobrze ze jak chodzi o cokolwiek innego to problemu nie ma żadnego żeby dostać się do specjalisty.
Niestety nic jeśli chodzi o fertility jest nie pokryte a GP maja zależnie tez od rejony wyznaczniki kiedy dać mogą cię do specjalisty kiedy nie :/ już pomijając fakt ze z korona to w ogóle już jest teraz lipa.
 
Ja to osiwieje przez te testy owu z allegro... Dziś już całkiem blade praktycznie bez drugiej kreski [emoji2368] a mój Tak czeka na osikany pasek z dwoma [emoji1787] napuszył sie jak paw i czeka nie może się doczekać aż będzie mógł się popisać[emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
Ja to osiwieje przez te testy owu z allegro... Dziś już całkiem blade praktycznie bez drugiej kreski [emoji2368] a mój Tak czeka na osikany pasek z dwoma [emoji1787] napuszył sie jak paw i czeka nie może się doczekać aż będzie mógł się popisać[emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Niech już zaczyna 😁 nie ma co czekać aż będzie peak ❤️❤️
 
reklama
Do góry