reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Tak, dopiero pierwszy cykl [emoji854] I ja bardzo dobrze i bardzo mocno na nią zareagowałam [emoji6] i nie ważne czy placebo czy prawda, ważne, że na mnie mocno działało, a jak to się okaże [emoji854]
Tak ją zareklamowałaś, że kupię na przyszły cykl, bo na ten już będzie za późno [emoji4] Będę leżeć w borowinie[emoji16][emoji16]
 
reklama
Tak ja reklamujesz że ja też kupię chociaż ciągle mam nadzieję że nie będzie mi potrzebna [emoji23]
Tak, dopiero pierwszy cykl [emoji854] I ja bardzo dobrze i bardzo mocno na nią zareagowałam [emoji6] i nie ważne czy placebo czy prawda, ważne, że na mnie mocno działało, a jak to się okaże [emoji854]
 
Dzień dobry w 11dc [emoji16] od jutra mają zacząć się płodne, a my dalej nic... Po owu też jakoś nie było, więc jestem ponad 3tyg bez, a mój się pyta czemu zły humor mam [emoji848] a wszystkiemu winny kot, którego wzięliśmy miesiąc temu... Żeby się kochać musimy go zamykać w drugim pokoju, bo inaczej drapie, a jak już zamkniemy to miauczy w niebogłosy i się skupić nie mogę.... Ja wiedziałam co mówię nie chcąc nigdy kota [emoji23]
Tak reklamujesz, że czekam tylko na test i jeśli w tym cyklu nie pyknie to też zamawiam [emoji23] tylko dziewczyny nie wykupcie całego zapasu, bo ja w święta dopiero zamówienie będę składać [emoji1787]
 
O fajne bo to plastry. Myślałam że będę jakąś breję gotować w garnku[emoji16]
Dzień dobry w 11dc [emoji16] od jutra mają zacząć się płodne, a my dalej nic... Po owu też jakoś nie było, więc jestem ponad 3tyg bez, a mój się pyta czemu zły humor mam [emoji848] a wszystkiemu winny kot, którego wzięliśmy miesiąc temu... Żeby się kochać musimy go zamykać w drugim pokoju, bo inaczej drapie, a jak już zamkniemy to miauczy w niebogłosy i się skupić nie mogę.... Ja wiedziałam co mówię nie chcąc nigdy kota [emoji23]Tak reklamujesz, że czekam tylko na test i jeśli w tym cyklu nie pyknie to też zamawiam [emoji23] tylko dziewczyny nie wykupcie całego zapasu, bo ja w święta dopiero zamówienie będę składać [emoji1787]
My odkąd mamy psa też ciągle lament i płacz przy sexie. Jak jej nie zamykamy to wtedy się chce dołączyć [emoji23][emoji23] Na szczęście czasami mata węchowa pomaga [emoji4]
 
reklama
Nasz psi syn już się przyzwyczaił [emoji2368][emoji1787] czasem natrętny jest i chce dołączyć to wtedy ląduje za drzwiami [emoji85] ale zazwyczaj po prostu patrzy z zażenowaniem, a później włazi do łóżka i też chcę się całować [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
O fajne bo to plastry. Myślałam że będę jakąś breję gotować w garnku[emoji16]
My odkąd mamy psa też ciągle lament i płacz przy sexie. Jak jej nie zamykamy to wtedy się chce dołączyć [emoji23][emoji23] Na szczęście czasami mata węchowa pomaga [emoji4]
 
Do góry