reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Powiem Wam, że nie mogłam się powstrzymać i musiałam sprawdzić czy po zastrzyku z beta hcg faktycznie wyjdą dwie kreski na ciążowym 🙈 i wyszły, kto by się spodziewał 😂
Oby 16 grudnia, w dniu spodziewanej miesiączki też takie wyszły, tylko już takie najprawdziwsze i ciążowe 😍❤️
 
Super wiadomość. Rośnijcie zdrowo i spokojnie a za te ciążowe fluidy na pewno żadna z nas się nie pogniewa [emoji171][emoji170][emoji171][emoji170]
Widziałam przelotem jakieś kreseczki -Gratuluje[emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590] obiecałam to pisze dziś po wizycie [emoji3526] 7mm szczęścia i bijące 157 razy na minutę serduszko . Wszystko pięknie i dobrze :) myślę że teraz te moje zarazki ciążowe są silniejsze więc wysyłam je jeszcze raz na Was Wszystkie [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]
 
Dzień dobry :)

Mam zagwozdkę, wczoraj ktoś mi powiedział, że udało się zająć w ciąże w pierwszym dniu miesiączki i zastanawiam się na ile to rzeczywiście jest możliwe [emoji848]
Ktoś wie coś więcej na taki temat nic że "kiedyś, gdzieś, ktoś też tak miał"? [emoji16]
 
reklama
Witam się Panie w sobotę 🤚 Miłego dnia dla każdej z Was 🥰🥰! Dla tych przed owu powodzonka a po trzymam kciuki za II tłuste kreski 🍀🍀
a mnie dzisiaj od 7 budzi różowe niebo :)
DSC_0780.JPG
 
Do góry