reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dzień dobry :)

Mam zagwozdkę, wczoraj ktoś mi powiedział, że udało się zająć w ciąże w pierwszym dniu miesiączki i zastanawiam się na ile to rzeczywiście jest możliwe [emoji848]
Ktoś wie coś więcej na taki temat nic że "kiedyś, gdzieś, ktoś też tak miał"? [emoji16]
Jest to możliwe ale przy mega nieregularnych cyklach -tak twierdzi większość ginekologów. Ja mam podzielone zdanie na ten temat,Chociaż mam koleżanke która twierdzi,że na ostatki miesiączki zaszła ale jakoś mi się wierzyć nie chce :D.
 
reklama
Jeszcze ostatni dzień no to powiedzmy, że mogę uwierzyć jak jej partner ma plemniki ze stali, ale w pierwszy? [emoji848]
Jest to możliwe ale przy mega nieregularnych cyklach -tak twierdzi większość ginekologów. Ja mam podzielone zdanie na ten temat,Chociaż mam koleżanke która twierdzi,że na ostatki miesiączki zaszła ale jakoś mi się wierzyć nie chce :D.
 
Są różne złoża. Te bogatsze i te gorsze 😉 ja wybrałam tą z Połczyna bo się specjalizują w leczeniu niepłodności i problemów kobiecych 🙃 poza tym posiada certyfikaty ministerstwa zdrowia 😁
Wczoraj powiedziałam o tych plastrach mojemu J. i w następnym cyklu też je sobie zastosuje tym bardziej,że J stawia :D 😂😂
 
Cześć Wszystkim ❤️ Pms mi się już zaczyna, a do okresu jeszcze ponad tydzień, więc szykuje mi się chyba turbo okres😖

Dawno tu żadnych kreseczek nie było, czyżby wszystkie chcą wygrać konkurs w nowym roku ? Dziewczyny nie krępujcie się w tym roku z kreseczek tez się ucieszymy 😉
 
Cześć Wszystkim ❤️ Pms mi się już zaczyna, a do okresu jeszcze ponad tydzień, więc szykuje mi się chyba turbo okres😖

Dawno tu żadnych kreseczek nie było, czyżby wszystkie chcą wygrać konkurs w nowym roku ? Dziewczyny nie krępujcie się w tym roku z kreseczek tez się ucieszymy 😉
Co najmniej 3 z nas mają termin @ za trzy dni, w tym ja, także jeszcze nie mów hop :D
Ja nie mam żadnych objawów pms, ale od porodu nie mam pms w ogóle :D Tylko 1/2 dni przed @ zaczyna się u mnie plamienie na brązowo takie większe i wtedy wiem, że na pewno dostanę.
 
Co najmniej 3 z nas mają termin @ za trzy dni, w tym ja, także jeszcze nie mów hop :D
Ja nie mam żadnych objawów pms, ale od porodu nie mam pms w ogóle :D Tylko 1/2 dni przed @ zaczyna się u mnie plamienie na brązowo takie większe i wtedy wiem, że na pewno dostanę.
No i to są pozytywne wieści z rana 😆
 
Dzień dobry [emoji846]
U mnie coś się zaczyna dziać na testach owu, 2 dni temu był współczynnik 0,1 a wczoraj już 0,24 - od takiego wyniku to zazwyczaj 2-3dni i już po wszystkim było... Trochę za szybko jak na mnie, bo dzisiaj 12dc dopiero, a owu normalnie między 18 a 21... W tym miesiącu dorzuciłam jedynie niepokalanka no i 3 cykl biorę mioinozytol. Myślicie, że to może przyspieszyć owu? Nie, żeby mi z tym źle było [emoji16] jak kiedyś uwielbiałam swoje długie cykle, tak teraz dałabym wiele, żeby były krótsze [emoji16]
@93kora piękny widok [emoji7] tak zaczynać dzień to można [emoji846]
 
reklama
Do góry