reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Może u Ciebie później doszło do zapłodnienia o ile jesteś w ciąży. Tak jak mówię nie chce nakrecac, to że u mnie to był objaw w jakis sposób ciąży, nie znaczy że u Ciebie też tak jest. Ale oczywiście z całego serca życzę Ci by tak było. Poczekaj może do poniedziałku, zrób rano test a jak będzie konieczności to też betę. Chyba że wcześniej przyjdzie ta wredna @O proszę to [emoji1672]. Jeszcze powiedz że masz właśnie 11dc i cykle 27-28 dniowe to będziesz moja forumowa bliźniaczka [emoji38]
Ooo to jesteśmy bardzo blisko[emoji847] u mnie 8dc, cykle też 27-28 dni, bo ostatnio mi się skróciły. Ostatnie 2 cykle trwały właśnie równo po 27 dni[emoji6]
 
Hej dziewczyny,
Mam mega dziwny cykl w tym miesiącu. Według mikroskopu owulacyjnego i testów owu, owulacje miałam w 13 dc, chociaż cykle mam 34,35 dniowe. Po 6 dniach od owu miałam 2 maleńkie plamki krwi na bieliźnie. Po 4 dniach od plamek pobiegłam na bete, wynik 4,0 czyli teoretycznie nie ciaza. Ale do misieczki zostało jeszcze 8-9 dni. Myślicie ze może coś z tego być? Nie chce się nastawiać ale tak bardzo chciałabym żeby się udało:(
Jak nie ma ciazy to w moim laboratorium (diagnostyki) piszą <0.1 a jak jest coś powyżej to znaczy się że coś się dzieje i trzeba powtórzyć. Z pierwszą córka pierwsza beta była 2.2 potem oczywiście rosła a z synem pierwsza beta 0.2 :-D Teraz znów miałam wczoraj 0.2 i po cichu liczę że w poniedzialek urośnie choć trochę 🙈 Który u Ciebie dzień cyklu?? Bo u mnie wczoraj 25dc cykle pk 28-30 dni a owu miałam w 15 dc
 
Mam pytanie do dziewczyn uzywajacych apki flo. Czy jest tam opcja zapisywania obserwacji po badaniu szyjki?[emoji848] nie mogę znaleźć [emoji2370]
 
reklama
Do góry