reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

niekoniecznie zależy ile ma lat i czy brała tabletki. Jeśli brała kilka lat anty to może mieć takie wartości i nie musi to być nic niepokojącego, napewno gin weźmie te czynniki pod uwagę i będzie wiedział co jest grane

Dlatego napisała, ze taka wartość „wskazywalaby”. Bo zwykle powyżej 6 może wskazywać i trzeba wykonać dalsze diagnozowanie, by wykluczyć lub potwierdzić. Dziewczyna zakładam rocznik 93 [emoji6]
 
reklama
niekoniecznie zależy ile ma lat i czy brała tabletki. Jeśli brała kilka lat anty to może mieć takie wartości i nie musi to być nic niepokojącego, napewno gin weźmie te czynniki pod uwagę i będzie wiedział co jest grane
I nie postawiłam diagnozy, a jedynie napisałam co może oznaczać tak wysokie AMH🤦‍♀️
 
Hej dziewczyny wczoraj miałam monitoring i 11 dc w końcu mam pęcherzyki 14.7 mm ma dominujacy pęcherzyk i w poniedziałek niby mam mieć owulacje ale mam też monitoring żeby sprawdzić czy pęcherzyki pękły A jak nie to dostanę zastrzyk na pęknięcie czy któraś z Was też tam miała?
P.S.Wiem że to nie znaczy że będę w tym cyklu w ciąży ale się ciszę że w końcu coś się zadziało 😊
 
Hej dziewczyny wczoraj miałam monitoring i 11 dc w końcu mam pęcherzyki 14.7 mm ma dominujacy pęcherzyk i w poniedziałek niby mam mieć owulacje ale mam też monitoring żeby sprawdzić czy pęcherzyki pękły A jak nie to dostanę zastrzyk na pęknięcie czy któraś z Was też tam miała?
P.S.Wiem że to nie znaczy że będę w tym cyklu w ciąży ale się ciszę że w końcu coś się zadziało [emoji4]

Eee No to super. Trzymam kciuki, żeby pękł sam i żeby komórka dała się zapłodnić [emoji110][emoji16]
 
Hej dziewczyny wczoraj miałam monitoring i 11 dc w końcu mam pęcherzyki 14.7 mm ma dominujacy pęcherzyk i w poniedziałek niby mam mieć owulacje ale mam też monitoring żeby sprawdzić czy pęcherzyki pękły A jak nie to dostanę zastrzyk na pęknięcie czy któraś z Was też tam miała?
P.S.Wiem że to nie znaczy że będę w tym cyklu w ciąży ale się ciszę że w końcu coś się zadziało 😊
Ja w zeszłym cyklu przy pęcherzyku 20 mm dostałam receptę na ovitrelle i musiałam od razu po wizycie wykupić i sobie zrobić zastrzyk. Musiałam to niestety robić w pracy 🤭
 
Hej dziewczyny wczoraj miałam monitoring i 11 dc w końcu mam pęcherzyki 14.7 mm ma dominujacy pęcherzyk i w poniedziałek niby mam mieć owulacje ale mam też monitoring żeby sprawdzić czy pęcherzyki pękły A jak nie to dostanę zastrzyk na pęknięcie czy któraś z Was też tam miała?
P.S.Wiem że to nie znaczy że będę w tym cyklu w ciąży ale się ciszę że w końcu coś się zadziało [emoji4]
Super![emoji3060] trzymam kciuki żeby się udalo[emoji1695][emoji1695][emoji1320][emoji847][emoji173]
 
Hej dziewczyny wczoraj miałam monitoring i 11 dc w końcu mam pęcherzyki 14.7 mm ma dominujacy pęcherzyk i w poniedziałek niby mam mieć owulacje ale mam też monitoring żeby sprawdzić czy pęcherzyki pękły A jak nie to dostanę zastrzyk na pęknięcie czy któraś z Was też tam miała?
P.S.Wiem że to nie znaczy że będę w tym cyklu w ciąży ale się ciszę że w końcu coś się zadziało 😊
Kiedys miałam też ten ovitrelle. Ma cieniutka igle więc to nie boli. Ja dawałam w brzuch.
 
To kiedy wstępnie okres i planujesz testować? Ja myślę że tak dla śmiechu w mikołajki zrobię chociaż będzie zdecydowanie za wcześnie. Okres powinnam.miec wg flo 8 a wg premom 10 [emoji1]
Ooo to jesteśmy bardzo blisko[emoji847] u mnie 8dc, cykle też 27-28 dni, bo ostatnio mi się skróciły. Ostatnie 2 cykle trwały właśnie równo po 27 dni[emoji6]
 
To kiedy wstępnie okres i planujesz testować? Ja myślę że tak dla śmiechu w mikołajki zrobię chociaż będzie zdecydowanie za wcześnie. Okres powinnam.miec wg flo 8 a wg premom 10 [emoji1]
Okres zapowiedziany na 11 ale nie zamierzam go mieć[emoji23] A tak na poważnie to testować planuje najwczesniej w dniu spodziewanej @ bo jak testuje wcześniej to za bardzo się potem nakręcam[emoji85]
 
reklama
Do góry