reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
@MamaR testowałaś dziś?
Nie 🙈 Sprawdziłam że w ciazy z synem też miałam w piątek 0.2 i w poniedziałek dopiero 2.4 więc nie ma sensu robić testu. A mam tylko jeden. Później w środę było już ponad 30. I tak się dziwię że przy wyniku 0.2 pojawił się ciem drugiej kreski 🤪 Ale jest nadal bo trzymam ten test do porównania w poniedziałek :-)
 
Jak nie ma ciazy to w moim laboratorium (diagnostyki) piszą <0.1 a jak jest coś powyżej to znaczy się że coś się dzieje i trzeba powtórzyć. Z pierwszą córka pierwsza beta była 2.2 potem oczywiście rosła a z synem pierwsza beta 0.2 :-D Teraz znów miałam wczoraj 0.2 i po cichu liczę że w poniedzialek urośnie choć trochę 🙈 Który u Ciebie dzień cyklu?? Bo u mnie wczoraj 25dc cykle pk 28-30 dni a owu miałam w 15 dc
Ta beta w 24 dc , dzisiaj mam 26.
 
Tak duża wartość wskazywała by na PCOS ale lekarzem nie jestem 🤷‍♀️ mogę się opierać jedynie na googlach 😉
niekoniecznie zależy ile ma lat i czy brała tabletki. Jeśli brała kilka lat anty to może mieć takie wartości i nie musi to być nic niepokojącego, napewno gin weźmie te czynniki pod uwagę i będzie wiedział co jest grane
 
reklama
Do góry