reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

no kup czuły test 10 i będziesz wiedziała na czym stoisz bo po terminie powinna być już coś widać :) ale z 2 strony jak próg był niski ;o no nie wiem. Każdy organizm jest inny. Może do ginekologa zadzwoń w poniedziałek jeszcze ? Luteine da i tyle, jak ma być ciąża to podtrzyma a jak nie to wywoła okres :)
No niby te są o czułości 10,ale skoro owulacyjne mi one nie bardzo wychodzą to może i te też są do d. [emoji1787] Wstąpie dzisiaj do Rossmana kupię inny i jutro rano zrobię, jak też wyjdzie negatyw to w pon faktycznie beta i gin. W poprzedniej ciąży dzień po terminie @ miałam baaaardzo bladziutką kreskę na bobo teście, ale to była pozamaciczna, więc nie mam co się sugerować, nawet nie wiem czy przy cp wychodzi bledszy czy wyraźniejszy, bo to jedyne dwie kreski jakie widziałam u siebie [emoji23]
 
reklama
Szczerze mówiac nie wiem, na co liczyć, w tym miesiacu góry i doliny na wykresie. Temperatura wzrosła dwa razy, stad nie jestem do końca pewna, w którym dniu była owulacja. Okres spodziewany w środe/czwartek, póki co to tylko mam piersi ciężkie, poza tym nic sie nie dzieje :) a Ty masz jakieś plany na testowanie czy czekasz grzecznie?[emoji846]

Eee ja tam nie mam żadnych dylematów. Jadę na luteinie w tym cyklu i mam betę zrobić przed odstawianiem [emoji2368]

Wiem, ze lutka może podnosić temperaturę, wiec dla mnie nawet to mierzenie jest teraz bez sensu [emoji1787] no ale mierze, żeby z rytmu nie wypaść i wpisuje w apki raczej dla zachowania rutyny. Niemniej FF uzywam pierwszy raz i jeszcze go do końca nie ogarniam [emoji23] ale wykresy robi bardzo ładne, ładniejsze niż OF i flo. (a to ze u mnie wykresy się teraz nie nadają do interpretacji to już inna historia). Owu wyznaczył bo luteinę biorę od 3dpo, ale teraz mi ja usunął [emoji2368] a nie mam spadku [emoji2368]
 
Mi lekarz nie chciał dać proga, co prawa dałabym rade zdobyć go bez recepty, ale nie bede brać na własna reke. No nic w ciagu tygodnia wszystko bedzie jasne :)
 
Wynik proga wskazuje że mogłaś nie mieć owulacji co by wyjaśniało długi cykl i spóźniający się okres.
6.52 w 7 lub 8 dpo, zależy według której apki...
4 i 5.11 miałam śluz jak białko jajka, wysoko, miękką i otwartą szyjkę i 6 skoczyła temp o 0.15, ale mierzyłam godzinę wcześniej niż zwykle. Test owu żaden nie wyszedł pozytywny, jeden był prawie-prawie, a następnego dnia już i rano i wieczorem jaśniejszy... Zobacz załącznik 1204417
 
Wynik proga wskazuje że mogłaś nie mieć owulacji co by wyjaśniało długi cykl i spóźniający się okres.
Podejrzewam, że w zeszłym miesiącu też nie miałam, bo testy owu wychodziły tak samo i nie miałam w ogóle śluzu płodnego, ale @ przyszła dokładnie 13dni po skoku temp, stąd mój niepokój, ale jak mówisz, że przez brak owu może mi się wydłużyć to już będę grzecznie czekać [emoji846] szkoda, bo liczyłam, że w grudniu przed świętami już będę mogła testować, a jak dzisiaj nie dostanę @ to na pewno się nie uda [emoji17]
 
Podejrzewam, że w zeszłym miesiącu też nie miałam, bo testy owu wychodziły tak samo i nie miałam w ogóle śluzu płodnego, ale @ przyszła dokładnie 13dni po skoku temp, stąd mój niepokój, ale jak mówisz, że przez brak owu może mi się wydłużyć to już będę grzecznie czekać [emoji846] szkoda, bo liczyłam, że w grudniu przed świętami już będę mogła testować, a jak dzisiaj nie dostanę @ to na pewno się nie uda [emoji17]
Skoro tak często nie ma.owu to musisz powiedzieć to lekarzowi, powinien Ci przepisać lek na wywowalnie owulacji.
 
Hej dziewczyny,
Mam mega dziwny cykl w tym miesiącu. Według mikroskopu owulacyjnego i testów owu, owulacje miałam w 13 dc, chociaż cykle mam 34,35 dniowe. Po 6 dniach od owu miałam 2 maleńkie plamki krwi na bieliźnie. Po 4 dniach od plamek pobiegłam na bete, wynik 4,0 czyli teoretycznie nie ciaza. Ale do misieczki zostało jeszcze 8-9 dni. Myślicie ze może coś z tego być? Nie chce się nastawiać ale tak bardzo chciałabym żeby się udało:(
W sumie beta 4 to już taka wyższa, raczej niezbyt często się zdarza, jak nie ma ciąży... Masz dwie możliwości: 1. Zrobić kolejną betę i zobaczyć czy będzie przyrost. Jak nie, to definitywnie w ciąży nie jesteś... Jak tak, to jesteś. :) Albo 2. Poczekać do dnia @ i jeśli nie przyjdzie @, to zrobić wtedy betę/ test ciążowy.
W sumie, kiedy miałaś tą betę 4? Jeśli minęło już od tego czasu kilka dni (np. 5) to możesz zrobić test ciążowy o czułości 10 i powinna być już kreska spokojnie.
 
reklama
Do góry