reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
O nie chyba za szybko wczoraj się pochwaliłam skurczami itp 😫
Dziś 1dc ale cieszę się z tego powodu, że ostatnie trwały po 45 dni a ten cykl 29! W końcu zareagowałam na leki! 🥳🤗 czyli w święta jeśli dobrze pójdzie będę znowu żyć nadzieją 🤔🤩
 
Dokładnie Cię rozumiem, ja właśnie jestem w 5 cyklu starań a już mam plan co będę robić w styczniu...Jakie dodatkowe badania etc. Narazie od tego cyklu badam wszystkie hormony i witaminy i idę na monitoringu. Zazdroszczę parom które podchodzą tak lajtowo do tego, ale równocześnie ich nie rozumiem 🤷‍♀️
A ja ich rozumiem. :) Po prostu posiadanie przez nich dziecka jest dla nich opcjonalne. Będzie to będzie. Nie będzie to tez spoko. :) Jak nie teraz to za 5 lat.
A Ty CHCESZ i chcesz TERAZ. :) Taka jest różnica.

Tylko, że termin według jednej apki miałam na wczoraj, według drugiej na dzisiaj [emoji1787] I śluz I szyjka 15 i 16dni temu idealnie wskazywały na owu. Ale o to mi chodziło, dziękuję [emoji16] grzecznie czekam na rozwój wydarzeń i jutro zatestuję jeśli @ się nie pojawi [emoji3]
Uuuuuu to ja nie chcę już nic pisać, bo będę karmić jednak nadzieję i w ogóle, ale ja bym pewnie już test robiła, bo bym nie wytrzymała. 😂 To jutro mega trzymam kciuki!!
 
Mi temp spadła przed @, ale w czasie @ zaczęła rosnąć i całkiem nieźle jej się udało. A potem znowu spadła. W ciąży nie jestem. 🤷 Z temp mogą być różne anomalie. Pamiętajmy, że rośnie nie tylko od ciąży czy owulacji, ale też np. od tego, że Cię dzień wcześniej przewiało. ;) Albo dlatego, że ktoś dzień czy dwa wcześniej na Ciebie kichnął w sklepie i teraz temperatura trochę skoczyła, bo organizm walczy z wirusami lub zarazkami. Polecam się nie nakręcać. ☝ Czekać spokojnie do dnia @, a najlepiej nawet kilka dni dłużej. ☝
U mnie w tym cyklu góry i doliny w wykresie temperatury, raz miałam nawet 37,13 i wtedy prawie z łóżka wstać nie mogłam, a dzień przed spałam w dzień co u mnie nie jest normalne. Te dni się zbiegły z bólami podbrzusza, które przeszły na szczęście.
 
Oo dziękuję kochana z odpowiedź :) ! No właśnie w tamtym miesiącu byla inaczej i w tym też jest. Chyba to normalne przy tyłozgięciu macicy ... ale mam wrażenie,że moja szyjka jakaś dziwna jest, Niby nadżerkę miałam 3 lata temu (po poronieniu) wypalaną . No cóż będę dalej się badała.
@Katrinaka chyba Ty wspominałaś,że masz tyłozgięcie. Więc podziel się informacjami jak badasz regularnie :D
Nic nie badałam szczególnie teraz bo miałam usuwaną 0,8 cm szyjki, boję się ruszać 😂😂😂
 
Mi otwiera się dzień lub dwa przed @ i wtedy też na szyjce jest już taki brązowy śluz. Wtedy wiem, że @przyjdzie na pewno. Do tego temperatura spada i wszystko.wiem ;)
no właśnie temperaturka, raz ją zmierzę raz nie zmierzę jak nie zapomnę :). Od nowego cyklu jak w tym się nie udało będę codziennie mierzyła temp 👍
 
Może dlatego, że plamienie owulacyjne występuje po pęknięciu pęcherzyka, a nie przed. Może dlatego, że nie zwrócił w ogóle uwagi, że wychodzą Ci pozytywne testy, a nie jesteś w ciąży. Może dlatego, że kiedyś Ci powiedział, że Twoje endo ma 6cm. Może dlatego, że nie skierował Cię teraz na badania pomimo krwawienia, które nie jest krwawieniem około owulacyjnym!
Edit
I może dlatego, że w 3tc robi Ci usg przez powłoki brzuszne!!?
Peace [emoji111]

Hera musze sie z Toba zgodzic. [emoji870]
 
reklama
Do góry