reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Mi tez lekarz od niepłodności mowil ze w dowolnym dniu cyklu.
Z tego co kojarzę nawet tabletki anty możesz brać i zbadać amh

Tak tez mi się wydawało. No na logikę rezerwa jajnikowa jest taka sama w czasie miesiączki, przed lub po owu w danym miesiącu. Napewno będzie inna za rok, po kilku cyklach, za 10 lat, napewno była inna 5 lat temu, ale w ciągu samego jednego pojedynczego cyklu chyba nie robi różnicy [emoji2368] a tabletki hamują owulacje, wiec przez czas ich brania rezerwa jajnikowa powinna pozostawać na tym samym poziomie [emoji849]

Dzięki za informacje. Wydaje mi się, ze tak mówiła moja gin, ale nie pamiętałam, a jednak lekarz od niepłodności jest jeszcze lepszym źródłem informacji [emoji3526]
 
reklama
Tak tez mi się wydawało. No na logikę rezerwa jajnikowa jest taka sama w czasie miesiączki, przed lub po owu w danym miesiącu. Napewno będzie inna za rok, po kilku cyklach, za 10 lat, napewno była inna 5 lat temu, ale w ciągu samego jednego pojedynczego cyklu chyba nie robi różnicy [emoji2368] a tabletki hamują owulacje, wiec przez czas ich brania rezerwa jajnikowa powinna pozostawać na tym samym poziomie [emoji849]

Dzięki za informacje. Wydaje mi się, ze tak mówiła moja gin, ale nie pamiętałam, a jednak lekarz od niepłodności jest jeszcze lepszym źródłem informacji [emoji3526]
hmm 🤔🤔 mi dwuch lekarzy w klinice leczenia nie płodności kazało to badanie robić między 2 a 5dc. Ja już zglupialam 🤦‍♀️mi się rezerwa jajnikowa zmieniła w ciągu 14 miesięcy z 1.97 zeszła mi na 1.34 🤷‍♀️
 
Pewnie co lekarz to inaczej interpretuje badanie. Piszą, że amh dowolny dzień cyklu.
 

Załączniki

  • Screenshot_20201120_075832_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20201120_075832_com.android.chrome.jpg
    657 KB · Wyświetleń: 43
Nie ma czego gratulować..
Chyba wszystkie testy jakie kupuje z różnych firm mają kreskę kontrolną bo za każdym razem są cienie. Jeszcze 2 dni dupka, @ i nowy cykl [emoji123] nie poddajemy się, nie załamujemy przyjmujemy wyzwanie [emoji123][emoji123][emoji123]
Na płytkowym niby coś przebija, ale wydaje się jakby to była testowa [emoji2368] na drugim nic nie widzę [emoji2368] czekam za testem z porannego [emoji16] i będę wtedy gratulować [emoji6]
 
reklama
A powiedzcie mi jak to jet z określaniem cyklu starań. Czy liczycie każdy od kiedy się nie zabezpieczacie czy od momentu świadomego starania, sprawdzania owu itp
Ja liczę od momentu rozpoczęcia starań w ogóle, czyli wtedy kiedy zaczęłam robić testy itd i w ogóle liczyć na te ciążę 😜 bo wcześniej też się nie zabezpieczaliśmy w ogóle, jedynie nie było finału w środku.
 
Do góry