reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Moim zdaniem jeśli chodzi o tarczyce samo TSH nie jest wystarczająco miarodajnym badaniem. Moja mama miała w normie a jak zrobiła komplet badań to dopiero jej wyszło Hashimoto. Zwykle od TSH się zaczyna, ale czasem jeśli coś jest nie tak i wciąż nie wiadomo co i dlaczego warto pogłębić te badania i odczytywać je globalnie, wspólnie, ważne są zależności między nimi, bardziej niż same ich bezwzględne wartości. U mnie w rodzinie wszystkie babki maja choroby tarczycy, wiec raz na jakiś czas robię sobie cały panel, żeby nie skończyć tak jak moja mama, która latami była zle diagnozowana i się rozregulowała całkowicie.
Tak wiem, dlatego teraz robiłam tsh z ft3 i ft4
Dziewczyny... Szlag mnie trafia. Od pół h próbuje jakoś to dodać i nie idzie. Na żywo kreska ciemniejsza i lepsza, a tu nie wychodzi Zobacz załącznik 1201498
Myślę że problem może być w tych testach, ciężko może być uchwycić wynik przez to szkiełko w tescie. Ja preferuję testy paskowe i z tego co widziałam to chyba każdy tych używa przy tej aplikcji
 
reklama
Do góry