reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Mój gin też poleca Ovarin na wyregulowanie cykli i szybsze zajście w ciążę. Brałam jak staraliśmy się o pierwsze dziecko.
Tak się zastanawiam czy podwyższona temperatura w drugiej fazie cyklu jest tylko rano czy utrzymuje się cały dzień ? Zmierzyłam teraz i mam 37.1 więc albo mnie coś bierze albo coś jest na rzeczy haha wiem wiem trzeba mierzyć codziennie o tej samej porze w tym samym miejscu i dopiero analizować :-D
Temperatura zmienia się podczas całego dnia. Rano jest najniższa, popołudniu najwyższa i wieczorem koło 22/23 znów wraca do wartości z rana. A wahania w ciągu dnia zależne są od każdej kobiety. W 2 fazie cyklu, bądź przy wysokich temp w 1 fazie, taka temperatura może się zdarzyć popołudniu.
 
reklama
Rozumiem... Zatem zostały mi jeszcze 2 sztuki, po prostu zrobię je jutro i pojutrze, a później kupię normalne paskowe. Na tych z facelle będę obserwować na oko czy ciemnieje i tyle :)
Nie wiem czy dobrze kojarzę ale chyba dziewczyny narzekaly na te testy facelle, ale być może mi się coś pomieszalo albo chodziło o testy owu [emoji848] w każdym bądź razie myślę że bardziej ekonomicznie będzie jeśli zamówisz na allegro, wychodzi zdecydowanie taniej. Są zestawy po 30szt lub nawet 50 szt plus 5 ciazowych
 
Na pewno narzekały na testy ciążowe facelle paskowe, strumieniowe zaś są inne i wszystkie polecają.
Właśnie się zastanawiam nad tymi z allegro, choć na vinted mam po taniości. 38 sztuki za 10 zł :) z jakiejś formy ELITE
Nie wiem czy dobrze kojarzę ale chyba dziewczyny narzekaly na te testy facelle, ale być może mi się coś pomieszalo albo chodziło o testy owu [emoji848] w każdym bądź razie myślę że bardziej ekonomicznie będzie jeśli zamówisz na allegro, wychodzi zdecydowanie taniej. Są zestawy po 30szt lub nawet 50 szt plus 5 ciazowych
 
Na pewno narzekały na testy ciążowe facelle paskowe, strumieniowe zaś są inne i wszystkie polecają.
Właśnie się zastanawiam nad tymi z allegro, choć na vinted mam po taniości. 38 sztuki za 10 zł :) z jakiejś formy ELITE
To faktycznie tanio tylko ciekawe czy są ok
Ovarin jest na receptę tak?
Z ciekawości zapytam... Jak się je bierze? Przez fakt cykl czy z przerwami?
Jest bez recepty na pewno a jak się przyjmuje to nie wiem, na pewno na ulotce jest napisane [emoji846]
 
reklama
Do góry