reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

U mnie podobnie i nie wiem czy to wina dupka czy co 🤷 piersi zawsze bolaly do dnia okresu, a od wczoraj nie bolą. Brzuch okresowo zawsze też, a teraz jakby bardziej ciągnięcie co jakich czas aż mnie nogi bolą i kręgosłup czasem. Pytanie czy to @ daje takie dziwne objawy? Jutro powinnam dostać okres. Test robiłam w czwartek w dzień kiedy miałam odstawić dupka, ale nic nie było więc teraz już zgłupiałam 🙈
Ja mam ten test, który wcześnie wykrywa ciąże w Rossmanie promka była :p ale jeszcze nie mam odwagi robić.
 
reklama
Tak i wiosna też, ostatnie moje pobyty na SOR listopad 2019, maj 2020 i teraz znowu listopad :( Czy Ty też chorujesz na arytmie? Ja teraz będę brała isoptin sr 120. Czy bierzesz jakieś leki?

Tak, ale chyba nie w jakiejs bardzo poważnej postaci choć właśnie w październiku 2 lata temu wylądowałam na jakiś czas w szpitalu na intensywnej [emoji6] i od tego czasu zauważyłam ze zawsze październik listopad objawy się mocno pogarszają, w pozostałej części roku sytuacja jest w miarę opanowana. Byłam na metocardzie i suplementacji potasu ale póki co na czas starań kardio powiedział, żeby metocard odstawić, nie wiem czemu [emoji2368] pomagają mi trochę regularne ćwiczenia oddechowe, obniżają przy okazji trochę tętno, które mi chyba po odstawieniu poszło w górę. Chucham i dmucham na siebie bo jak teraz trafić do szpitala w tych czasach [emoji2356] byle do grudnia, wierze ze później będzie lepiej [emoji110]
 
Powiedzcie mi dziewczyny jak to jest, że przed staraniem się od dzidziusia, objawy PMS występowały 3 dni przed planowaną miesiączka, a teraz już od ponad tygodnia, ból w podbrzuszu, piersi jakby miały wybuchnąć i ogromny ból głowy :(
 
Odebrałam wyniki FSH, LH i estradiolu. Niby wszystko w normie, ale stosunek LH do FSH niski. Niby poniżej 0,6 to niewydolność przysadki a ja ma 0,67- blisko. TSH i FT3, FT4, antyTPO, antyTG tez w normie, mogę powiedziec ze wartości ciut niższe niż w wynikach ze stycznia. Jeszcze zostało zbadanie w 20 dc progesteron i prolaktyna i zapisze się na wizytę- niech łyknie na badania i sprawdzi podwozie [emoji16]
Jeszcze 4 tyg i mąż już cały czas będzie w domu [emoji1320] Koniec delegacji! Jestem mega szczęśliwa [emoji3060] i takim nastrojem zaczynam dzisiejszy dzień [emoji4]

Mój powtarza: spokojnie jak wrócę zwiększymy częstotliwość seksu i będziemy w ciazy [emoji12]

Zrob sobie AMH. Ten stosunek lh do fsh mnie sie nie podobalby. :(
 
reklama
Do góry