reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

cześć dziewczyny ! jak samopoczucia ? :) miłego dnia ;)
Cześć! U mnie całkiem dobrze. :) Facet postanowił obudzić mnie "przytulankami". Ledwo skończyliśmy, wstała córka. W ostatniej chwili się wyrobiliśmy wręcz, haha. :D Do dni płodnych jeszcze trochę oczywiście. ;)
I ja się witam w 1dc.

przez jakiś czas Was tylko podglądałam, ale chyba czas się przywitać.
Witaj! :) Napisz coś o sobie. Masz już dzieci? Który to cykl starań? :)
 
reklama
Nie ma na to mojej zgody [emoji36]
Nowy cykl nowe mozlowosci [emoji16][emoji16]
Szykowałam się psychicznie na ten moment od dnia owulacji kiedy to musieliśmy przerwać starania przez infekcje męża. Wtedy była rozpacz ale teraz naprawdę jest dobrze. Cieszę się, że @ już jest bo w końcu zaczął sie cykl, w którym zaczniemy się starać tak jak trzeba [emoji847][emoji7]
Mam ogromną nadzieję, że przed świętami zobaczę upragnione II. Tego sobie i wszystkim Wam życzę z całego serca[emoji173]
 
Szykowałam się psychicznie na ten moment od dnia owulacji kiedy to musieliśmy przerwać starania przez infekcje męża. Wtedy była rozpacz ale teraz naprawdę jest dobrze. Cieszę się, że @ już jest bo w końcu zaczął sie cykl, w którym zaczniemy się starać tak jak trzeba [emoji847][emoji7]
Mam ogromną nadzieję, że przed świętami zobaczę upragnione II. Tego sobie i wszystkim Wam życzę z całego serca[emoji173]

Trzymam kciuki, aby ten cykl był dla Ciebie owocny [emoji3590]
 
Hej Hej. I ja witam się w sobotnie przedpoludnie. U mnie pogoda już od dawna nierozpieszcza, brakuje mi słońca ale czego się spodziewać o tej porze roku. Bardzo bym chciała żeby było śniegu po kolana i mróz, taka prawdziwa zima jak w latach '90. Może wtedy człowiek by też inaczej funkcjonował. Po za tym u mnie 4dc. Samopoczucie też mało ciekawe bo ciągle myślę o tej swojej tarczycy. Nigdy nie miałam z nią problemów a teraz te wyniki mało fajne [emoji17] czekam jeszcze na wynik testosteronu, prolaktyne, lh i fsh. Ciekawe czy tam mnie coś zaskoczy. Wyniki pewnie w poniedziałek albo wtorek.
cześć dziewczyny ! jak samopoczucia ? :) miłego dnia ;)
 
Hej Hej. I ja witam się w sobotnie przedpoludnie. U mnie pogoda już od dawna nierozpieszcza, brakuje mi słońca ale czego się spodziewać o tej porze roku. Bardzo bym chciała żeby było śniegu po kolana i mróz, taka prawdziwa zima jak w latach '90. Może wtedy człowiek by też inaczej funkcjonował. Po za tym u mnie 4dc. Samopoczucie też mało ciekawe bo ciągle myślę o tej swojej tarczycy. Nigdy nie miałam z nią problemów a teraz te wyniki mało fajne [emoji17] czekam jeszcze na wynik testosteronu, prolaktyne, lh i fsh. Ciekawe czy tam mnie coś zaskoczy. Wyniki pewnie w poniedziałek albo wtorek.
No z tą zimą racja :) mój mały jeszcze śniegu nie widział w zasadzie a 6 lat ma 😂😂 . Zawsze coś wyjdzie na badaniach ehh ....
 
Hej Hej. I ja witam się w sobotnie przedpoludnie. U mnie pogoda już od dawna nierozpieszcza, brakuje mi słońca ale czego się spodziewać o tej porze roku. Bardzo bym chciała żeby było śniegu po kolana i mróz, taka prawdziwa zima jak w latach '90. Może wtedy człowiek by też inaczej funkcjonował. Po za tym u mnie 4dc. Samopoczucie też mało ciekawe bo ciągle myślę o tej swojej tarczycy. Nigdy nie miałam z nią problemów a teraz te wyniki mało fajne [emoji17] czekam jeszcze na wynik testosteronu, prolaktyne, lh i fsh. Ciekawe czy tam mnie coś zaskoczy. Wyniki pewnie w poniedziałek albo wtorek.

Sama tęsknie za taka zima [emoji20] co Ci wyszło na badaniach? Bo nie pamietam, albo przeoczyłam.
 
reklama
Czy Ty również zawsze w okolicach października j listopada masz pogorszenie objawów arytmii?
Ja też mam arytmię ale nigdy bardziej się w to nie wgłębiałam. Nie biorę leków bo lekarz mowil, że musiałabym brać cały czas więc zrezygnowałam. Wstyd mówić ale jedną z moich przyjemności jest 🚬. Nie ćwiczę żadnego cardio bo by mnie to dobiło tylko normalnie ćwiczenia zdrowotne, przyzwoita dieta i jakoś to leci.
 
Do góry