reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Kilka dni przed miesiączką też mam takie plamienia ale pierwszy raz mi się zdarzyły w połowie cyklu bo do miesiączki jeszcze 2 tygodnie...

Może to okoloowulacyjne? Ja takich nie miewam, ale sporo dziewczyn jednak ma [emoji6] jeśli nie będą trwały dłużej to myśle ze nie masz się czym martwić [emoji3526]
 
reklama
Cześć dziewczyny! Niech to będzie piękny dzień ❤️ do mnie w nocy zawitała @ i o dziwo przyjęłam to z uśmiechem na twarzy, ten cykl był tak pokręcony że uznałam to za dobry znak, gdyby się udało to następne tyg zamartwiałabym się czemu tak późno, czy napewno wszystko z ciąża ok. A tego bardzo nie chce, jak się uda to fajnie by było, żeby było po prostu normalnie ❤️
Widzę, ze pisałyście o podejściu facetów, mój jak większość totalny luz, wspiera mnie i wysłuchuje moich histerii dzielnie 😂 nie ma tez nic przeciwko badaniom czy to moim czy swoim ale jak niektórzy dał sobie i nam pół roku, i dopiero po tym czasie na poważnie zacznie się zastanawiać czemu tak jest. Ale dziś rano mnie miło zaskoczył, gdy zobaczył ze dostałam @, przyszedł mnie przytulić i powiedział coś w stylu „ tylko się nie martw, przecież wiesz, że poruszymy niebo i ziemie ale będziemy w końcu mieć to maleństwo” 😍 i tą myślą powinnyśmy się wszystkie kierować! W końcu będą dwie tłuściutkie krechy
 
Wyjechałam do szkoły językowej , miało być na rok ale wyszłam za mąż i zostałam... :D w międzyczasie zrobiłam tam studia a potem urodziłam dwójkę dzieci. Mąż Japończyk, samurajski duch, nie ma rozpieszczania i noszenia na rękach, ale kocha na swój sposób. Generalnie specyficzny kraj i ludzie. Ja już tu siedze od 11 lat to się przyzwyczaiłam ale sama nie wiem czy polecam [emoji28] najlepiej mi Polsce i wróciłabym chętnie, tylko mąż nie bardzo miałby prace, a w każdym razie nie w zawodzie (lekarz) bo jego licencja nie działa poza Japonią.
Ale super historia[emoji7]
Dziewczyny, które nie mieszkacie w Polsce opowiadajcie gdzie jesteście, jak wam tam jest, jaka tam jest kultura? Bardzo to ciekawe i dobrze jest się tak czasem myślami oderwać od starań i poczytać takie historie[emoji847]
A Ciebie @princess_88 proszę o więcej anegdotek na temat twojego życia w Japonii, jakie tam macie zwyczaje, tradycje? [emoji4]
 
Hej dziewczyny! U mnie spadek temperatury więc wątpię żeby się udało... Już tracę nadzieję i znowu dół mnie łapie. Ciągle chodzi mi po głowie HSG i zrobię je teraz żeby wiedzieć że jest albo nie jest ok. Tylko to nam zostało z takich podstawowych badań. Mój mnie bardzo wspiera, pociesza za każdym razem i daje nadzieję, że może jednak się udało itd... kochany jest 🥰
 
Ups, @Poki co mnie oszukała. Ale mam pytanie. W poprzednim cyklu przed samą miesiączka mialam śluz przypominający plodny i to dość sporo. Nie powiem przez ile czasu bo nie pamietam. Wczoraj pod wieczór myślałam, że zaczynam plamić a wstałam w nocy do wc i zauważyłam,ze to ten sam śluz co poprzednio, delikatnie zabarwiony krwią i było go dosłownie ociupinke na papierze. Teraz z rana to samo. Na internetach piszą, że owu się przesunęła, ale czy to możliwe? Test owu w 25 dc, jakieś 2 dni temu Testowałam i wyszedł bladziutki a dziś mam 40dc. A może taki śluz to normalne? Zaczynam się niepokoić 😔
 
Odebrałam wyniki FSH, LH i estradiolu. Niby wszystko w normie, ale stosunek LH do FSH niski. Niby poniżej 0,6 to niewydolność przysadki a ja ma 0,67- blisko. TSH i FT3, FT4, antyTPO, antyTG tez w normie, mogę powiedziec ze wartości ciut niższe niż w wynikach ze stycznia. Jeszcze zostało zbadanie w 20 dc progesteron i prolaktyna i zapisze się na wizytę- niech łyknie na badania i sprawdzi podwozie 😁
Jeszcze 4 tyg i mąż już cały czas będzie w domu 💪🏻 Koniec delegacji! Jestem mega szczęśliwa 🥳 i takim nastrojem zaczynam dzisiejszy dzień 😊

Mój powtarza: spokojnie jak wrócę zwiększymy częstotliwość seksu i będziemy w ciazy 😜
 
U mnie na razie dziwne objawy, brzuch bolał jak na @,ale przestał, bolą mnie sutki a zawsze bolały piersi. Jednak mam przeczucie, że się nie udało. Jutro powinnam dostać @. Nie było mnie tutaj, bo miałam ostatnio problemy z sercem ehh choruje od 2 lat na arytmie i różnie z tym bywa. Dziś zmieniam leki na takie, które mogę brać w ciąży i zobaczymy.
 
U mnie na razie dziwne objawy, brzuch bolał jak na @,ale przestał, bolą mnie sutki a zawsze bolały piersi. Jednak mam przeczucie, że się nie udało. Jutro powinnam dostać @. Nie było mnie tutaj, bo miałam ostatnio problemy z sercem ehh choruje od 2 lat na arytmie i różnie z tym bywa. Dziś zmieniam leki na takie, które mogę brać w ciąży i zobaczymy.

Czy Ty również zawsze w okolicach października j listopada masz pogorszenie objawów arytmii?
 
reklama
U mnie na razie dziwne objawy, brzuch bolał jak na @,ale przestał, bolą mnie sutki a zawsze bolały piersi. Jednak mam przeczucie, że się nie udało. Jutro powinnam dostać @. Nie było mnie tutaj, bo miałam ostatnio problemy z sercem ehh choruje od 2 lat na arytmie i różnie z tym bywa. Dziś zmieniam leki na takie, które mogę brać w ciąży i zobaczymy.
U mnie podobnie i nie wiem czy to wina dupka czy co 🤷 piersi zawsze bolaly do dnia okresu, a od wczoraj nie bolą. Brzuch okresowo zawsze też, a teraz jakby bardziej ciągnięcie co jakich czas aż mnie nogi bolą i kręgosłup czasem. Pytanie czy to @ daje takie dziwne objawy? Jutro powinnam dostać okres. Test robiłam w czwartek w dzień kiedy miałam odstawić dupka, ale nic nie było więc teraz już zgłupiałam 🙈
 
Do góry