reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Rozmawiałam dziś o tym ze swoim lekarzem. Jak zapytałam skąd się bierze w ogóle niedrożność, to powiedział, że ze stanów zapalnych albo od endometriozy. Jak mu powiedziałam, że nie miałam nigdy stanów zapalnych, to powiedział, że mogłam nawet nie czuć a zrosty się zrobiły 🤷🏻‍♀️ A na usg niestety nie widać tego
Nawet po cesarce mogły się zapchać. Ja myślałam, że jak kobieta rodziła to już jest pewne że jajowody drożne a tu jednak zonk 🤷🏼‍♀️
 
reklama
Rozmawiałam dziś o tym ze swoim lekarzem. Jak zapytałam skąd się bierze w ogóle niedrożność, to powiedział, że ze stanów zapalnych albo od endometriozy. Jak mu powiedziałam, że nie miałam nigdy stanów zapalnych, to powiedział, że mogłam nawet nie czuć a zrosty się zrobiły [emoji2370] A na usg niestety nie widać tego
Nawet po cesarce mogły się zapchać. Ja myślałam, że jak kobieta rodziła to już jest pewne że jajowody drożne a tu jednak zonk [emoji2372]
To żeście mnie kobiety pocieszyly [emoji30]
 
Nawet po cesarce mogły się zapchać. Ja myślałam, że jak kobieta rodziła to już jest pewne że jajowody drożne a tu jednak zonk 🤷🏼‍♀️
A to prawda, właśnie mi przypomniałaś historię znajomej. W pierwszą ciąże zaszła bez problemu, ale miała cc, o drugą długo się starała i właśnie okazało się, że ma niedrożne jajowody.
Ja jednak liczę, że mnie to badanie ominie 🙈
 
A to prawda, właśnie mi przypomniałaś historię znajomej. W pierwszą ciąże zaszła bez problemu, ale miała cc, o drugą długo się starała i właśnie okazało się, że ma niedrożne jajowody.
Ja jednak liczę, że mnie to badanie ominie 🙈
Ja myślę, że jak w tym cyklu mi nie pyknie to pójdę na sprawdzenie drożności bo mi to nie daje spokoju właśnie.
 
U mnie dziś 2dc z dziwnym okresem po dziwnym cyklu [emoji23] najważniejsze, że póki co temp jest wmiare nisko I mam nadzieję, że ten cykl będzie już normalny [emoji6]
Podczas okresu mierzysz normalnie temp W pochwie?
Dziewczyny zbiera mi się na płacz, czuje że nic z tego...Tak mi się smutno nagle zrobiło [emoji17]
Nie myśl o tym, na pewno nic dobrego to nie przyniesie, nie pomoże. Wiem że ciężko jest nie myśleć, ale spróbuj zająć głowę czymś innym. Może dobry film lub książka?
Ja muszę jakoś w kolejnym cyklu wrzucić na luz bo nie chce świat spędzić na myśleniu o zajściu w ciążę i problemach z tym zwiazanych, wolałabym w ogóle o tym nie myśleć[emoji849]
Ja też mam zamiar w tym.nowym cyklu. Zobaczymy jak pójdzie. Tzn planuje robić testy owu, przyjmować suple ale nie chce doszukiwać się żadnych objawów ani owu ani ciąży. I mam plan na Przytulanki co najmniej co 2 dni, zobaczymy jak to wyjdzie
 
reklama
Podczas okresu mierzysz normalnie temp W pochwie?Nie myśl o tym, na pewno nic dobrego to nie przyniesie, nie pomoże. Wiem że ciężko jest nie myśleć, ale spróbuj zająć głowę czymś innym. Może dobry film lub książka?Ja też mam zamiar w tym.nowym cyklu. Zobaczymy jak pójdzie. Tzn planuje robić testy owu, przyjmować suple ale nie chce doszukiwać się żadnych objawów ani owu ani ciąży. I mam plan na Przytulanki co najmniej co 2 dni, zobaczymy jak to wyjdzie
Pogadałam z mężem i mi lepiej, dzięki Wam oczywiście też mi lepiej, dziękuję ❤️ Mój mąż mówi, że nie powinnam się tak zamartwiać bo to dopiero nasz czwarty cykl starań, jeśli po 6 cyklu Nam się nie uda, to on jako pierwszy się przebada a ja pójdę na monitoring
 
Do góry