reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
A ja trzymam kciuki, że wcale @ nie przyjdzie. [emoji1696]

U mnie do 24. [emoji848] Pewnie każda Biedronka inaczej.
Dziękuję ale ja nie mam akurat nadzieji że tak będzie, szyjka nisko a to nie wróży ciąży [emoji19]
Eh dziś 14 dc czekam cały dzień aż mąż z pracy przyjdzie żeby dzialac a on poszedł spać bo jest zmęczony [emoji85] Muszę się wyżalić padło na Was [emoji854] Testy owu na szczęście z jedną kreska ale jak tu się nie wkurzac? Niby chce dziecko ale jak przychodzi co do czego to się nie stara. Żeby nie było ... ja też pracuje (teraz zdalnie) do tego zajmuje się dziećmi i gotuje i sprzątam.
Wcale Ci się nie dziwię, obudź go rano, zrób mu niespodziankę. Mój akurat lubi takie niespodzianki więc gdy ja mam ochotę wieczorem a on idzie spac lub już spi zanim wrócę z pracy to jak słyszę że jego budzik dzwonił to dopadam to wtedy, ewentualnie nie ma życia bo jak mam dużą ochotę to potrafię obudzi i dorwać się odrazu do niego i nie zmiłuj. Ale mu to nie przeszkadza.
No ta też taka prawidłowość u siebie zauważyłam [emoji23] tylko akurat ja codziennie prysznic dwa razy biorę. Po pracy i przed spaniem. Po pracy na produkcji mi tak zostało [emoji23]ale golic mi się nie chce często. Dziś jestem ogolona, bo jutro gin. Ale i tak nie mam na co liczyć, raz ze zagrożenie a dwa że już od początku zapowiedział że dziecka po głowie walić nie będzie [emoji41][emoji2356]
Ja też codziennie biorę prysznic chociaż zdarzają się czasami wyjątki jak jestem zajebiscie zmęczona to odpuszczam. Z goleniem to akurat raz w tygodniu średnio tylko mogę bo inaczej mega podraznienia [emoji19] mój też w ciąży jak byłam to nie chciał za bardzo seksow bo mówił tak samo jak twój.

Jeśli pisze chaotycznie to przepraszam ale jestem zmęczona po pracy. Idę spać. Miłego poranka i powodzenia testującym
 
reklama
Do góry