reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Hej dziewczyny! Byłam na staraczkach I połowa 2020 roku. Moja historia wyglada następująco, staramy się od lipca 2019 w maju ujrzałam II kreseczki ale ciąża okazała się biochemiczna, po krwawieniu lekarz dał zielone światło na dalsze starania i w tym samym cyklu powtórka... II kreski, ale nie było przyrostu bety i zaraz krwawienie. Lekarz zalecił inofem, acard i w 16 dc dupka, nie zalecił żadnych badań ani nic. 3 miesiące brałam leki ale nic się nie zadziało. Poszłam do innego polecanego lekarza, kazał to wszystko odstawić brać tylko kwas foliowy, zrobić tsh, a mąż badanie nasienia. Wszystko wyszło idealnie i tydzień temu byłam na monitoringu owulacji, owulacja prawidłowa. Powiedział żebyśmy spróbowali jeszcze 3 miesiące jak się nie uda to skieruje mnie na badanie drożności jajowodów. Ale skoro miałam te ciąże biochemiczne to coś tam się działo to jak mogę mieć niedrożne jajowody ? Dzisiaj 20dc a ja czuje, że znowu nic z tego, jestem już w kiepskim stanie psychicznym, eh :( Akurat tak do Was dzisiaj zajrzałam i podglądam jak sytuacja u @Kruczka 😁 pozdrawiam Was wszystkie 🌸
Widzę, że nasi lekarze myślą podobnie. Ja w piątek idę na monitoring czwartego cyklu i chyba już ostatni, a potem badanie drożności jajowodów. Tylko pewnie też będę musiała poczekać, aż sytuacja z covidem się uspokoi 🤨
 
reklama
Dziewczyny, jestem trochę przeraża tym co przeczytałam iż Kaja Głodek chce iść za ciosem i podać do TK aborcję po gwałcie oraz w sytuacji gdy ciąża zagraża życiu matki! Przecież ciąża pozamaciczna jest ciąża zagrażającą życiu kobiety? I co wtedy?
 
Dzięki dziewczyny, bardzo pomagacie. miłego dnia wszystkim życzę i odstawiam forum na dzisiaj. ono też niestety mocno potrafi nakręcić.
Ja się zastanawiam, czy po 16 cyklu to kryzys, czy niemoc, czy już akceptacja. Co chwilę słyszę, że ktoś w ciąży... Nie zawsze tego chcą.... Ja się diagnozuję, leczę, szukam dziury w całym. Każdy miesiąc jest inny 😘 jeden lepszy, drugi gorszy ale kiedyś się uda i będziesz tulić okruszka 😘
 
Wzięłam się, bo tak jak już pisałam wcześniej przyjmuję na stałe leki. Zanim zaczęliśmy się starać musiałam 3 miesiące wcześniej je odstawić, teraz przyjmuję takie tymczasowe tylko na okres starań i ciąży I dlatego to szybkie działanie 🤪
A na co chorujesz? Jeśli mogę spytać oczywiście 😉
 
reklama
Ja się zastanawiam, czy po 16 cyklu to kryzys, czy niemoc, czy już akceptacja. Co chwilę słyszę, że ktoś w ciąży... Nie zawsze tego chcą.... Ja się diagnozuję, leczę, szukam dziury w całym. Każdy miesiąc jest inny 😘 jeden lepszy, drugi gorszy ale kiedyś się uda i będziesz tulić okruszka 😘
Zróbcie coś czego jeszcze nie próbowaliście może sex w plenerze albo chociaż w innym miejscu w domu niż dotychczas :-D U nas to podziałało 😃 Adrenalina zrobiła swoje 😁
 
Do góry