reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

24h przed badaniem żadnej aktywności fizycznej żadnego sexu pieszczot unikać stresu i przed badaniem 15 minut minimum posiedzieć i dopiero pobrać krew na badanie. Najmniejszy stres może spowodować podwyższenie prolaktyny. W którym dc robiłaś badanie?
Kurcze to jak mi gin karze zrobic prolaktynę to zła mi wyjdzie bo ja się stresuje wchodząc do laboratorium :p:o
 
reklama
Kurcze to jak mi gin karze zrobic prolaktynę to zła mi wyjdzie bo ja się stresuje wchodząc do laboratorium :p:o
Poczekaj na wynik. Nie ma co się stresować na zapas. Podpowiem tylko tyle że nawet jeśli PRL wyjdzie w porządku to warto zrobić z obciążeniem bo dość często PRL na czczo wychodzi ok a po obciążeniu dopiero wychodzi ze jednak leki na PRL są potrzebne.
 
A na ovufriend dziś taka porada [emoji57]
20201020_145245.jpeg
 
Dziewczyny, dzisiaj mam badanie transwaginalne, które zleciła mi lekarz jak jej powiedziałam, że zaczynamy starania. Kazała umówić się w okolicach 10dc, dzisiaj mam 11dc. Powiedzcie mi, bo ja nie ogarniam za bardzo. Czy ewentualny pęcherzyk to będzie widać na takim badaniu? Lekarz będzie mógł ocenić kiedy będzie owulacja?
 
reklama
Dziewczyny, dzisiaj mam badanie transwaginalne, które zleciła mi lekarz jak jej powiedziałam, że zaczynamy starania. Kazała umówić się w okolicach 10dc, dzisiaj mam 11dc. Powiedzcie mi, bo ja nie ogarniam za bardzo. Czy ewentualny pęcherzyk to będzie widać na takim badaniu? Lekarz będzie mógł ocenić kiedy będzie owulacja?
No sprawdzi w jakim jajniku jest pęcherzyk dominujący i ile ma [emoji4] u mnie był w 11dc 19mm.
 
Do góry