reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja widzę [emoji7][emoji7] kiedyś jakaś laseczka z tego forum pokazała zdjęcie pęcherzyka i od razu jak mi robił usg zobaczyłam. Dziś też zanim mi gin powiedział, że pękł widziałam że go nie ma i jest tak zamazane.
Haha to chyba mój pęcherzyk był [emoji23][emoji23]
20201005_184213.jpg
 
Witam! Od jakiegoś czasu skacze mi wynik TSH z 5,1 do 2,6. Staramy się z mężem o dziecko.. byłam na wizycie u endokrynologa ale stwierdziła, że mam zbyt wysokie ft4 aby podać mi lek na zbicie TSH. Kazała czekać i zrobić badania za 3msc. Dziś odebrałam nowe wyniki
Tsh 3,333 uIU/ml
Ft4 14,07pmol/l (min 7,86 max14,41)
P/c anty-TG
< 0,9IU/ml
P/c anty-TPO
0,9 IU/ml
Mam również stwierdzone pcos ale cykle udało się wyregulować i wg monitorowania owulacji jest wszystko ok.
Czy któraś z Was miała podobny problem?
Wizyta u endokrynologa za tydzień.
 
Ej bo teraz mnie to nurtuje. Lekarz nic nie mówił, a ja nie pytałam. Jak byłam na wczesnej ciazy, zrobił zdjecie zarodka, ale był tam pęcherzyk, tzw. Osobny. Kto to wyjaśni? Może miały być 2 ale coś poszło nie tak i lekarz dlatego nic nie wspominał, bo pewnie to się często zdarza. Nie, nie doszukuje się, po prostu mnie to nurtuje. Jak będę miala czas to wstawię zdj usg
 
reklama
Ej bo teraz mnie to nurtuje. Lekarz nic nie mówił, a ja nie pytałam. Jak byłam na wczesnej ciazy, zrobił zdjecie zarodka, ale był tam pęcherzyk, tzw. Osobny. Kto to wyjaśni? Może miały być 2 ale coś poszło nie tak i lekarz dlatego nic nie wspominał, bo pewnie to się często zdarza. Nie, nie doszukuje się, po prostu mnie to nurtuje. Jak będę miala czas to wstawię zdj usg
Może to poprostu było jakieś zamazane i tak wyglądało.
Też raz tak miałam i się wszyscy śmiali, że bliźniaki.
 
Do góry