reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dziewczyny, dzisiaj mam badanie transwaginalne, które zleciła mi lekarz jak jej powiedziałam, że zaczynamy starania. Kazała umówić się w okolicach 10dc, dzisiaj mam 11dc. Powiedzcie mi, bo ja nie ogarniam za bardzo. Czy ewentualny pęcherzyk to będzie widać na takim badaniu? Lekarz będzie mógł ocenić kiedy będzie owulacja?
Tak to badanie jest lepsze niż przez brzuch. Wszystko zobaczy przez takie usg.
 
reklama
Dziewczyny, dzisiaj mam badanie transwaginalne, które zleciła mi lekarz jak jej powiedziałam, że zaczynamy starania. Kazała umówić się w okolicach 10dc, dzisiaj mam 11dc. Powiedzcie mi, bo ja nie ogarniam za bardzo. Czy ewentualny pęcherzyk to będzie widać na takim badaniu? Lekarz będzie mógł ocenić kiedy będzie owulacja?
Nigdy nie miałaś takiego badania?
 
Nigdy nie miałaś takiego badania?

Miałam raz, przy potwierdzeniu pierwszej ciąży. A tu ma chodzić o sprawdzenie czy wszystko w środku mi działa, chciałam wiedzieć czy lekarz od razu może zobaczyć pęcherzyk.
Także dziękuję bardzo i już doczekać się nie mogę. Dzisiaj mam również usg piersi. Jak już badać to wszystko na raz 😁
 
Miałam raz, przy potwierdzeniu pierwszej ciąży. A tu ma chodzić o sprawdzenie czy wszystko w środku mi działa, chciałam wiedzieć czy lekarz od razu może zobaczyć pęcherzyk.
Także dziękuję bardzo i już doczekać się nie mogę. Dzisiaj mam również usg piersi. Jak już badać to wszystko na raz 😁
No przy tym usg, powinien pokazać, zmierzyć pęcherzyk i endo 😁 ja mam tak zawsze zaznaczony lewy jajnik, prawy, jajeczko i endo. Druczek zdjęcia i mam na pamiątkę 😅 choć nie wiem jak ona to widzi bo ja nie widzę nic 🤣
 
No przy tym usg, powinien pokazać, zmierzyć pęcherzyk i endo [emoji16] ja mam tak zawsze zaznaczony lewy jajnik, prawy, jajeczko i endo. Druczek zdjęcia i mam na pamiątkę [emoji28] choć nie wiem jak ona to widzi bo ja nie widzę nic [emoji1787]
Ja widzę [emoji7][emoji7] kiedyś jakaś laseczka z tego forum pokazała zdjęcie pęcherzyka i od razu jak mi robił usg zobaczyłam. Dziś też zanim mi gin powiedział, że pękł widziałam że go nie ma i jest tak zamazane.
 
reklama
Mam ten sam problem i jestem wściekła na lekarza. Widział w 8 dc ze juz mam dwa duże pecherzyki po lametta 20,22 mm i nie podał zastrzyku czepiając sie endo, ze małe jakby w ogole nie brał pod uwagę ze ono do czasu potencjalnego zagnieżdżenia urośnie. Kazał przychodzić na monit co drugi dzien, pobierał hormony i w normie juz dwa razy co drugi dzien.
i wczoraj okazało sie ze mam dwie torbiele każda Ok 4 cm obie na prawym jajniku.
kazal przyjść w środę znowu.
a mnie tak boli podbrzusze ciagle uczucie wzdęcia okropne samopoczucie. Jestem tak zła ze wyć mi sie chce
Mi gin już powiedziała że nie ma sensu dalej monitorować dostałam lek na tą torbiel i kazała czekać do następnego cyklu 🤷‍♀️
 
Do góry