reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja przez to forum uwierzyłam w ten cykl[emoji1787] przeszło mi wczoraj, ale samopoczucie zostało... Czuję się ciągle jak na okres z gula w gardle i bolącymi sutkami [emoji21] i oczywiście jako wprawiona w boju z objawami, wiem, że cykl skończy się jak zwykle, ale po prostu mógłby już trochę odpuścić, a nie męczyć człowieka [emoji28]
Ja też uwielbiam wmawiać sobie objawy. W poprzednim cyklu miałam chyba wszystkie możliwe włącznie z wyczulonym węchem[emoji2358] dosłownie czułam zapachy, które nie istniały hahaha[emoji28] Nawet @ spóźniła mi się 5 dni. Stwierdziłam wtedy, że w ciąży jestem na 100% - albo tej prawdziwej albo urojonej. I byłam! W urojonej [emoji28]
 
reklama
Ja też uwielbiam wmawiać sobie objawy. W poprzednim cyklu miałam chyba wszystkie możliwe włącznie z wyczulonym węchem[emoji2358] dosłownie czułam zapachy, które nie istniały hahaha[emoji28] Nawet @ spóźniła mi się 5 dni. Stwierdziłam wtedy, że w ciąży jestem na 100% - albo tej prawdziwej albo urojonej. I byłam! W urojonej [emoji28]
Ja zaprzestałam doszukiwać się objawów po ok 27 cyklach 🤷‍♀️ do teraz każdy racjonalnie potrafię wytłumaczyć, co oczywiście, nie zmienia faktu, że i tak ciąża urojona do końca 🤣
 
12/14 dni zawsze... Jeśli przesuwa mi się owu to okres także 🤷‍♀️
Kurcze sama nie wiem co myśleć dziś 16 dzień po potwierdzonej uwu. 10dpo robiłam ta nieszczęsna betę która wyniosła 1,69 . Miałam ja powtórzyć 2 dni później ale musiałam wyjechać w delegację i do dziś jestem tak zabiegana że nie mam czasu nawet po test ciążowy lecieć. A okresu nie ma...
 
Cześć dziewczyny!
Ja dzisiaj na luzie, ogólnie ten cykl się nie spinam i mam wywalone, nie chce tracić życia na ciągłe myślenie czy się udało czy nie. Nie żyje już od okresu do owulacji itd. 😏 W pracy być może uda mi się awansować i dostać umowę na czas nieokreślony 🥰 co bez wątpienia bardzo by pomogło gdyby bobo jednak zachciało się pojawić w Naszym życiu ☺️ a jak jest u Was w pracy? Cieszycie się że pracujecie? Macie umowę na czas nieokreślony? A może własną działalność?
 
Test zrobiony, bielsze nie będzie 🤷‍♀️
Dwa dni spóźnienia @.
Też mam 2 dni spóźnienia. Nie zrobiłam jeszcze testu, bo się boję 🤦‍♀️ Ciągle mówię sobie, że może jutro, pojutrze... Też pamiętam, że w piwerszej ciąży mi nie wychodził nawet po spóźnieniu. A okresu wciąż nie było. Może dlatego też się nie spieszę. Uważam też, że dopóki nie ma @, jest nadzieja!
 
Kurcze sama nie wiem co myśleć dziś 16 dzień po potwierdzonej uwu. 10dpo robiłam ta nieszczęsna betę która wyniosła 1,69 . Miałam ja powtórzyć 2 dni później ale musiałam wyjechać w delegację i do dziś jestem tak zabiegana że nie mam czasu nawet po test ciążowy lecieć. A okresu nie ma...
Zagnieżdżenie następuje od 6 do 12 dpo. Dopiero 2 dni po zagnieżdżeniu zaczyna wzrastać beta hcg. Jeśli jesteś w 16dpo to spróbuj jutro z porannego moczu zrobić test, najlepiej u czułości 10.mozna w Rossmanie kupić 🙃
 
reklama
Do góry