reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Cześć dziewczyny!
Ja dzisiaj na luzie, ogólnie ten cykl się nie spinam i mam wywalone, nie chce tracić życia na ciągłe myślenie czy się udało czy nie. Nie żyje już od okresu do owulacji itd. 😏 W pracy być może uda mi się awansować i dostać umowę na czas nieokreślony 🥰 co bez wątpienia bardzo by pomogło gdyby bobo jednak zachciało się pojawić w Naszym życiu ☺ a jak jest u Was w pracy? Cieszycie się że pracujecie? Macie umowę na czas nieokreślony? A może własną działalność?
Ja w tym cyklu też sobie kompletnie odpuściłam. Mam tak dużo roboty, deadliny się zbliżają, że uznałam, że może poczekać z ciążą. Ale potem, jak nagle poczułam pod koniec cyklu, że piersi zaczęły boleć, kiedy w poprzednich cyklach w tym czasie przestawały i zaczynał się okres, to zaczęłam się zastanawiać. Teraz mam 2 dni spóźnienia, ale to nic, bo tak bywa. Czuję się trochę jak zwłoki, ale już tyle razy czułam urojone objawy, że mam trochę dość i próbuje zachować zimną krew.
 
Zagnieżdżenie następuje od 6 do 12 dpo. Dopiero 2 dni po zagnieżdżeniu zaczyna wzrastać beta hcg. Jeśli jesteś w 16dpo to spróbuj jutro z porannego moczu zrobić test, najlepiej u czułości 10.mozna w Rossmanie kupić 🙃
Tak zrobię na pewno nawet zastanawiam się czy nie iść na betę ,tam będzie przynajmniej czarno na białym. Tylko zdziwiło mnie ze 2 dni temu zaczęły mnie bardziej boleć cycki. Tak to od 12 dnia cyklu takie miałam ukucia a teraz bolą tak standardowo jak przed okresem. I zwykle po 7 dniach dostawałam okres ale czy możliwe, że 21 dni po owu dostanę okres?? Nie chce się nastawiać bo ma dosyć tych rozczarowań.
 
Ja w tym cyklu też sobie kompletnie odpuściłam. Mam tak dużo roboty, deadliny się zbliżają, że uznałam, że może poczekać z ciążą. Ale potem, jak nagle poczułam pod koniec cyklu, że piersi zaczęły boleć, kiedy w poprzednich cyklach w tym czasie przestawały i zaczynał się okres, to zaczęłam się zastanawiać. Teraz mam 2 dni spóźnienia, ale to nic, bo tak bywa. Czuję się trochę jak zwłoki, ale już tyle razy czułam urojone objawy, że mam trochę dość i próbuje zachować zimną krew.
A kiedy planujesz testować?
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Ja dzisiaj na luzie, ogólnie ten cykl się nie spinam i mam wywalone, nie chce tracić życia na ciągłe myślenie czy się udało czy nie. Nie żyje już od okresu do owulacji itd. 😏 W pracy być może uda mi się awansować i dostać umowę na czas nieokreślony 🥰 co bez wątpienia bardzo by pomogło gdyby bobo jednak zachciało się pojawić w Naszym życiu ☺ a jak jest u Was w pracy? Cieszycie się że pracujecie? Macie umowę na czas nieokreślony? A może własną działalność?
Ja mam na czas nieokreślony 😉
 
Do góry