reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Tak zrobię na pewno nawet zastanawiam się czy nie iść na betę ,tam będzie przynajmniej czarno na białym. Tylko zdziwiło mnie ze 2 dni temu zaczęły mnie bardziej boleć cycki. Tak to od 12 dnia cyklu takie miałam ukucia a teraz bolą tak standardowo jak przed okresem. I zwykle po 7 dniach dostawałam okres ale czy możliwe, że 21 dni po owu dostanę okres?? Nie chce się nastawiać bo ma dosyć tych rozczarowań.
Na wydłużenie wpływa wiele czynników... Nie wiem jaką Ty masz, długa II faze🤷‍♀️ co kobieta to inne liczby 🤷‍♀️ a na wydłużenie cyklu może wpłynąć stres, podróże, problemy hormonalne i też czasami same wstrzymujemy ten okres z nadzieją, że to ten cykl🙃 i na beta możesz iść o każdej porze, nie musi być naczczo 🙃
 
reklama
Na wydłużenie wpływa wiele czynników... Nie wiem jaką Ty masz, długa II faze🤷‍♀️ co kobieta to inne liczby 🤷‍♀️ a na wydłużenie cyklu może wpłynąć stres, podróże, problemy hormonalne i też czasami same wstrzymujemy ten okres z nadzieją, że to ten cykl🙃 i na beta możesz iść o każdej porze, nie musi być naczczo 🙃
Dokładnie, ja na betę mogę iść od 8 do 20 to jest doperio wygoda!
 
Cześć dziewczyny!
Ja dzisiaj na luzie, ogólnie ten cykl się nie spinam i mam wywalone, nie chce tracić życia na ciągłe myślenie czy się udało czy nie. Nie żyje już od okresu do owulacji itd. [emoji57] W pracy być może uda mi się awansować i dostać umowę na czas nieokreślony [emoji3059] co bez wątpienia bardzo by pomogło gdyby bobo jednak zachciało się pojawić w Naszym życiu [emoji3526] a jak jest u Was w pracy? Cieszycie się że pracujecie? Macie umowę na czas nieokreślony? A może własną działalność?

Ja mam nieokreślony i bardzo lubię swoją prace [emoji16][emoji16][emoji16]
 
Na wydłużenie wpływa wiele czynników... Nie wiem jaką Ty masz, długa II faze🤷‍♀️ co kobieta to inne liczby 🤷‍♀️ a na wydłużenie cyklu może wpłynąć stres, podróże, problemy hormonalne i też czasami same wstrzymujemy ten okres z nadzieją, że to ten cykl🙃 i na beta możesz iść o każdej porze, nie musi być naczczo 🙃
W Sumie nie wiem jaką mam długa fazę bo być może to "pierwsza owulacja w życiu" 🙂 nigdy nie sprawdzalam czy była albo kiedy ile trwa moja druga faza. Ale jeśli to nie ciąza to wskazuje na to że jest bardzo długa.
 
reklama
Do góry