reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Emma28 witaj i kciuki za starania. [emoji108]

Milusia34, Kruczka to teraz Wasz czas na starania. Trzeba otrzeć łzy i spróbować się pozytywniej nastawić. Wiem, że to trudne, ale umysł potrafi wiele zdziałać i wiele zaszkodzić. Kciuki. [emoji3]
Zgadzam się. Nasz umysł może być naszym sojusznikiem lub wrogiem, a to kim będzie zależy tylko od nas i naszego nastawienia. Czasem mam wrażenie, że im bardziej chcemy, im bardziej się staramy i idziemy w zaparte tym bardziej wszystko jest na przekór. Trzeba sobie też czasem pozwolić na chwilę łez i żalu żeby oczyścić umysł ze wszystkich złych emocji i mimo przeciwności losu iść do przodu z podniesioną głową i wielkim uśmiechem na ustach.
A tak swoją drogą to nasze przyszłe dzieciaczki będą mieć cudownych rodziców, nawet nie wiedzą jak bardzo są upragnione i wyczekiwane. W tych czasach tak kochający rodzice to skarb.
 
Ja mam ten cykl wyjątkowo wydłużony a leci mi jak strzała 😂 może dlatego, ze nie śledzę cyklu ani objawów i nie myślę o ciąży w ogóle 🤔😁
Ja przez to forum uwierzyłam w ten cykl🤣 przeszło mi wczoraj, ale samopoczucie zostało... Czuję się ciągle jak na okres z gula w gardle i bolącymi sutkami 😣 i oczywiście jako wprawiona w boju z objawami, wiem, że cykl skończy się jak zwykle, ale po prostu mógłby już trochę odpuścić, a nie męczyć człowieka 😅
 
Mi za to wyjatkowo ten cykl się dłuży 😩 jestem 9dpo i chciałabym już żeby był 16dpo, żeby się wyjaśniło już wszystko 😂 i ten cykl zaliczam do maksymalnie kijowych, bo czuję się fatalnie, a aura na zew mi nie pomaga 😣

przykro mi... ale póki nie ma małpy jest nadzieja. Dbaj o siebie i trzymam kciuki!!!! ❤️❤️😘
 
N
Witam się w 1 dc [emoji29] nie wiem, czy nowy cykl by się w ogóle zaczął, gdyby nie luteina od przedwczoraj pod język. Trwal 42 dni, świetnie [emoji2356]od odstawienia od cycs nie mialam normalnego cyklu [emoji29]gina zmieniam jak rekawiczki, bo jeden odszedl na emeryture, teraz drugi nie rpzyjmuje na raxie, mam dzwonić po 12 pazdziernika i w sumie sama tak sobie biorę luteine jak cykl jest zbyt długi, prl tez sobie sama zbadalam i zaczelam brac bromergon, teraz zmniejszyłam dawkę i muszę sie za to porządnie wziąć...
Nowy lekarz nam tu rośnie 🤣
 
reklama
Do góry