reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Witam się dziewczyny.
Ja dziś poszłam po pracy zrobić badania ci mi gin zlecił m.in progesteron bardzo jestem ciekawa. A w ogóle to dopiero rano dziś się zczaiłam że mi dał też na toxoplazmoze a mam dwa koty w domu. Wiem że prędzej można się zarazić od mięsa czy nie mytych warzyw i owoców, tym bardziej że moje dziewczynki są niewychodzące ale obawa jest
 
Ja co prawda bez metforminy ale na letrozolu (femara) i tez nie mam po niej owulacji :( biorę inozytol, ponoć w dużych dawkach działa jak metformina ale wciąż owulki brak.
chodzisz na monitoring? Może ci się bardzo przesunęła owulacja? Ponoć na letrozolu czasem tak bywa... chyba ze masz PCOS to testy mogą wychodzić pozytywne nawet cały cykl. Dlatego ja ich nie robię.
ja tez miałam nadzieje na pozna owulacje ale u mnie pecherzyki w 25 dc zaczęły malec a były już spore 13 i 14 mm :( od przyszłego cyklu próbuje letrozol+ gonadotropiny. Mam 30% szans na bliźniaki i 6% na trojaczki 😁

Najlepsze, że ja sama nie wiem czy mam pcos bo nic mi gin nie mówi.. tyle ze cykl bezowulacyjny... tez mi powiedział ze mam nie robić testów lh bo one nic nam nie mówią 😄 ale zostało mi kilka i chciałam sprawdzić. Dopiero pierwszy cykl z letrozolem zobaczymy jaki będzie następny i czy jakies zmiany 🤣 mam nadzieje ze ten nie będzie trwał jeszcze dwa tygodnie 🧐
 
Niektóre potrzebują 🤷‍♀️ z czasem życie weryfikuje 🤷‍♀️ a najlepiej w ogóle nie myśleć, nie sprawdzać, odpuścić, kupić psa, ewentualnie kota, albo psa i kota... Albo może z 2 psy i 2 koty🤔 a do tego jakieś kozy 🤔
😁😂
Ja nabyłam dwa koty przed ciążą, zaopiekowałam się nimi, głowa mi odpuściła i bach ciąża. 😁 Koleżanka też przez 5 lat nie mogła zajść w ciążę, w końcu zaangażowała się w psa i zaskoczyło. Zwierzaki świetnie odprężają i są takie kochane. 💞😍
 
reklama
Do góry