reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Mój nic mi nie mowil. W ciagu pół roku miałam 2 albo 3 torbiele krwotoczne.
Mam nadzieje ze teraz przy okresie zeszła i lekarz będzie mnie przed iui stymulowal.
Ja tylko w każdym cyklu biorę dupka
O dupek ma działać przeciw torbielom? Pytam bo mój tylko stwierdził że jeśli nadal ciąży nie będzie to rekomendował by zrobić laparoskopie z uwagi na jak to nazwał endometrialny jajnik. Mam dwa torbiele
 
Ja mam za to dylemat... Bo w weekend wpadają znajomi, i teraz pić czy nie pić [emoji848] bo nie chce testować wcześniej wrazie odrzucenia zarodka [emoji2368] ehhh same problemy [emoji28]
Pij!! Na zdrowie [emoji16][emoji16]
Ledwo was nadrobiłam!! Wróciłam z roboty z jakąś depresją [emoji47]
 
Ostatnia edycja:
Ja też w SO idę na imprezę do siostry.. I też mam ten dylemat [emoji849][emoji849][emoji849], nie ma sensu robić testu 5 dni przed @
Powiem ci tak. Ja żyję normalnie, piję jak mam ochotę, nie uważam na siebie jakoś bardzo, jem niezdrowe rzeczy, bo nie wiadomo ile się jeszcze będę starać. A jak to będzie kilka lat. To jest moje podejście. Ale miałam koleżankę, która starała się 2 lata i w 2 fazie cyklu nigdy nie piła. Kiedyś miała już okropnego doła po tych latach starań i na imprezie upiła się okropnie. Na drugi dzień test pozytywny [emoji3526]
 
Powiem ci tak. Ja żyję normalnie, piję jak mam ochotę, nie uważam na siebie jakoś bardzo, jem niezdrowe rzeczy, bo nie wiadomo ile się jeszcze będę starać. A jak to będzie kilka lat. To jest moje podejście. Ale miałam koleżankę, która starała się 2 lata i w 2 fazie cyklu nigdy nie piła. Kiedyś miała już okropnego doła po tych latach starań i na imprezie upiła się okropnie. Na drugi dzień test pozytywny [emoji3526]
W takim razi eodpalam drineczka 😁 po 17 to chyba można 🤔 a i ciśnienie mi zejdzie, ukrwienie lepsze, same plusy 😁
Dziewczyny z młotkami i siekierami kupiłam test 😋😋😋
Wrazie co, pisz rano na priv, to Ci polecę dobrego markera 😁
 
reklama
Do góry