reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Poza tym, wypowiadaj się proszę za siebie, a nie za innych, '' widziałyśmy''
Wszystkie są tu po coś, najlepiej to żeby się wspierać, dać słowo otuchy, albo po prostu ominac i nie pisać.
I nie napisałam, że większość tak myśli, a że duża część napisała Ci wtedy, że nic nie widzi 💁‍♀️ więc nie atakuj ✌️
 
reklama
Poza tym, wypowiadaj się proszę za siebie, a nie za innych, '' widziałyśmy''
Wszystkie są tu po coś, najlepiej to żeby się wspierać, dać słowo otuchy, albo po prostu ominac i nie pisać.
Ale ja też napisałam że nie widzę, więc ona to napisała za kilka z nas, może złośliwie to zabrzmiało z jej strony, ale naprawdę takie dopatrywanie się cieni jest irytujące, dodalas raz, ok odpowiedziałyśmy, ale za chwilę znowu i w godzinę robi się na forum 10 stron do przeczytania. Zrób betę będzie jasne, przecież każda z nas tu jest aby być w ciąży i szukać wsparcia, ale z tymi duchami to już lekka przesada,
@Martxx1 nas zameczala🤣❤️ale w końcu się udało, no ale sama @Martxx1 przyznaj, że miałyśmy już dość tych kresek, których nie bylo😉opowiadaj co tam u Ciebie?
 
No było to złośliwie napisane.
Ale nikt nie powinien się wypowiadać za kogoś, jesteśmy dorośli.
Ale ja też napisałam że nie widzę, więc ona to napisała za kilka z nas, może złośliwie to zabrzmiało z jej strony, ale naprawdę takie dopatrywanie się cieni jest irytujące, dodalas raz, ok odpowiedziałyśmy, ale za chwilę znowu i w godzinę robi się na forum 10 stron do przeczytania. Zrób betę będzie jasne, przecież każda z nas tu jest aby być w ciąży i szukać wsparcia, ale z tymi duchami to już lekka przesada,
@Martxx1 nas zameczala[emoji1787][emoji3590]ale w końcu się udało, no ale sama @Martxx1 przyznaj, że miałyśmy już dość tych kresek, których nie bylo[emoji6]opowiadaj co tam u Ciebie?
 
Wstałam specjalnie wcześniej zrobiłam pinka sikanego, żeby zdążyć przed małpą i tak jak mówiłam biel nad biele[emoji23] Ale fajnie było, trochę adrenaliny z samego rana. Dziś termin więc czekam, pewnie wieczorem @ przyjdzie. Podoba mi się to robienie testów. Ja na szczęście nie doszukuję się niczego, wywalam do śmietnika i idę spać dalej [emoji3][emoji3]
 
Witajcie jestem tu pierwszy raz bo od wczoraj nie wiem co myśleć. Jestem 3 dni przed @ ale non stop czułam się zmęczona. Wczoraj zrobiłam test i był taki cień. Drugi test powtórzyłam przed chwila i kreska jakby ciemniejsza. Co myślicie ?
 

Załączniki

  • 6556E812-7E21-4740-BFC7-E959600A64E9.png
    6556E812-7E21-4740-BFC7-E959600A64E9.png
    249 KB · Wyświetleń: 119
Taka spina o jajo xD
Robić testy w dniu @ jak nie przyjdzie czy tam po i nie będzie widać czy nie widać a może tu a może tu a może tam a może tak 🤷‍♀️

Kurcze coś spać znów nie mogę ...
Ja za to dospać nie mogę 😩
Witajcie jestem tu pierwszy raz bo od wczoraj nie wiem co myśleć. Jestem 3 dni przed @ ale non stop czułam się zmęczona. Wczoraj zrobiłam test i był taki cień. Drugi test powtórzyłam przed chwila i kreska jakby ciemniejsza. Co myślicie ?
Gratulacje ✌️ widać 2 kreskę...
 
Wstałam specjalnie wcześniej zrobiłam pinka sikanego, żeby zdążyć przed małpą i tak jak mówiłam biel nad biele[emoji23] Ale fajnie było, trochę adrenaliny z samego rana. Dziś termin więc czekam, pewnie wieczorem @ przyjdzie. Podoba mi się to robienie testów. Ja na szczęście nie doszukuję się niczego, wywalam do śmietnika i idę spać dalej [emoji3][emoji3]
Może małpa nie przyjdzie 😉 ja też nie szukam cienia cieniów...to jak szukanie w okresie plamienia implantacyjnego 😂😉
 
reklama
Poza tym, wypowiadaj się proszę za siebie, a nie za innych, '' widziałyśmy''
Wszystkie są tu po coś, najlepiej to żeby się wspierać, dać słowo otuchy, albo po prostu ominac i nie pisać.

Ale było nas więcej, tych które nie widziały, wiec koleżanka napisała dobrze. Jeśli zadaje się pytanie to się liczy z różnymi opiniami. A jeśli nie, to proszę zadawać pytanie zaczynajac od „pytanie do tych, które widza kreskę”. Dobrze widoczna kreska to taka, co do której nie ma wątpliwości. Tu jeśli jest, to słabiutka. Nikt nie mówi ze nie ma, tylko ze nie widać za bardzo.
 
Do góry