reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja się nie doszukuję ani cienia cienia cienia ani plamienia w okresie [emoji3] chciałam ten test też zrobić, bo muszę fertilman dziś zamówić bo się mężowi kończy, a szkoda by mi było kasy jak by nie był potrzebny [emoji3] Do gina jestem zapisana, i teraz w 2-5 dc będę robić badania wszystkie jakie są potrzebne. W końcu po 6 cs wypada zrobić[emoji16] Potem wam wyślę listę to mi napiszecie czy coś jeszcze??
Już mnie brzuch i plecy bolą i plamienie się zaczyna więc witaj nowy cyklu.

Ja wczoraj zapodałam pierwsza dawkę Fertilman swojemu M., wcześniej brał coś innego. Popatrzył na te niebieskie tabsy i pyta „co to”. Powiedziałam, ze wiagra [emoji23] nie protestował, choć trochę go zamurowało [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
Ale ja też napisałam że nie widzę, więc ona to napisała za kilka z nas, może złośliwie to zabrzmiało z jej strony, ale naprawdę takie dopatrywanie się cieni jest irytujące, dodalas raz, ok odpowiedziałyśmy, ale za chwilę znowu i w godzinę robi się na forum 10 stron do przeczytania. Zrób betę będzie jasne, przecież każda z nas tu jest aby być w ciąży i szukać wsparcia, ale z tymi duchami to już lekka przesada,
@Martxx1 nas zameczala🤣❤️ale w końcu się udało, no ale sama @Martxx1 przyznaj, że miałyśmy już dość tych kresek, których nie bylo😉opowiadaj co tam u Ciebie?

Witam kochane, u mnie 10+2 czuje się.. No ciężko bywa 🤢.
Lekarz we wtorek po 3 tygodniach i zaczynam stres, ale cieszę się, bo tak długo czekałam 😁😁😁

Z kreskami tak było, ale jednak my tu na grupie to trochę już byłyśmy i kto inny mógłby kogoś postawić do pionu jak nie wy 😁 ❤️ caky czas wchodzę i czytam was ❤️❤️
 
Ja wczoraj zapodałam pierwsza dawkę Fertilman swojemu M., wcześniej brał coś innego. Popatrzył na te niebieskie tabsy i pyta „co to”. Powiedziałam, ze wiagra [emoji23] nie protestował, choć trochę go zamurowało [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Mojemu wcisnąć jakieś tabsy to jakaś masakra 😩 i oczywiście ja muszę pilnować, bo zawsze zapomina 🤦‍♀️
 

Załączniki

  • Screenshot_20201004_084353.jpg
    Screenshot_20201004_084353.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 70
reklama
Do góry