reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Wstałam specjalnie wcześniej zrobiłam pinka sikanego, żeby zdążyć przed małpą i tak jak mówiłam biel nad biele[emoji23] Ale fajnie było, trochę adrenaliny z samego rana. Dziś termin więc czekam, pewnie wieczorem @ przyjdzie. Podoba mi się to robienie testów. Ja na szczęście nie doszukuję się niczego, wywalam do śmietnika i idę spać dalej [emoji3][emoji3]

Jeśli w tym cyklu nic z tego, to nic tylko życzyć aby szybko przyszła @, co by zacząć nowy cykl [emoji2]
 
reklama
Tutaj bez doszukiwania się widać druga kreskę :)
Gratulacje
Jestem w takim stanie, że aż boje się cieszyć żeby nie zapeszyć :) Ale to co widzę mam nadzieje, że w końcu mogę powiedzieć że się udało
 

Załączniki

  • 120552255_1672985482863428_1696659972767158945_n.jpg
    120552255_1672985482863428_1696659972767158945_n.jpg
    100,9 KB · Wyświetleń: 92
Ja się nie doszukuję ani cienia cienia cienia ani plamienia w okresie [emoji3] chciałam ten test też zrobić, bo muszę fertilman dziś zamówić bo się mężowi kończy, a szkoda by mi było kasy jak by nie był potrzebny [emoji3] Do gina jestem zapisana, i teraz w 2-5 dc będę robić badania wszystkie jakie są potrzebne. W końcu po 6 cs wypada zrobić[emoji16] Potem wam wyślę listę to mi napiszecie czy coś jeszcze??
Już mnie brzuch i plecy bolą i plamienie się zaczyna więc witaj nowy cyklu.
 
reklama
Witajcie jestem tu pierwszy raz bo od wczoraj nie wiem co myśleć. Jestem 3 dni przed @ ale non stop czułam się zmęczona. Wczoraj zrobiłam test i był taki cień. Drugi test powtórzyłam przed chwila i kreska jakby ciemniejsza. Co myślicie ?
Wszystko wskazuje na to, że jesteś w ciąży [emoji1768][emoji3590]
 
Do góry