reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Nooooo czasem to na prawdę dobija człowieka... A zapewne takie dziewczyny, które na prawdę się długo starają...
Chociaż z waszych to bym się mega cieszyła [emoji16]

No dokładnie zgadzam się w 100%. :(


Chociaż ja w sumie więcej podczytuje niż się udzielam bo moje cykle są dość długie chyba w porównaniu do waszych i mi wasze lecą szybko a własny jakoś się przeciąga [emoji1787] wiec staram się nie rozmyślać o tym za wiele bo się nakręcam poznoej.

Jak przychodzi 2ww to wtedy zazwyczaj się udzielam bo wiadomo czeka się na test już [emoji1695][emoji1787][emoji1787][emoji16] mam nadzieje ze mi wybaczycie
 
reklama
Człowiek na pół dnia zostawi telefon, wyjdzie na spacer, a tu takie koperki beze mnie 😭😭 😉 co Wy wiecie o byciu nerwowym 😂 na mnie to aż strach spojrzeć jak mam zły dzień 😁 i jestem szczera do bólu... 🤷‍♀️ Ludzie nie lubią szczerości 💁‍♀️
Popieram, ja nie lubie sztucznego zachowania, moja wada niestety jest ze czasem zanim pomyśle to już mówię a też właśnie szczera jestem, jak ktoś mi jakąś plotkę powie to ide do tego niby źródła i pytam wprost🤣 nie chcą mi już plotek opowiadac
 
Cześć dziewczyny!
Jestem tu nowa. [emoji846] Mam 34 lata mój mąż tyle samo. Od sierpnia jesteśmy małżeństwem i to dopiero nasz pierwszy cykl starań o pierwsze dziecko. Cykle mam jak w zegarku co 28 dni. Owulacje zawsze czuje.... Aktualnie mam 19 dzień cyklu. Czekamy na efekty naszych starań. Trzymam za Was również kciuki! [emoji8][emoji171][emoji171]

Witaj :)
Ja za chwile 31 i tez staramy się o pierwsze :) z tym ze to już jakiś czas trwa u nas
 
Popieram, ja nie lubie sztucznego zachowania, moja wada niestety jest ze czasem zanim pomyśle to już mówię a też właśnie szczera jestem, jak ktoś mi jakąś plotkę powie to ide do tego niby źródła i pytam wprost🤣 nie chcą mi już plotek opowiadac
Też tak mam. Zawsze mówię, że ja nikogo nie obgaduje, bo dana osoba wie wszystko z pierwszej ręki pierwsza 🤷‍♀️😂😉
 
To tak jak my[emoji1787][emoji1787] a jeszcze jak coś pyszcze a on nic nie mówi to jeszcze bardziej się nakrecam[emoji2356][emoji1787]
Mam tak samo. Najbardziej wyprowadza mnie to z równowagi że ja drę mordę on się nie odzywa zamiast mi coś odpowiedzieć żebym mogła jeszcze bardziej pysk wydrzeć [emoji1787][emoji1787]
 
Mój ze mną też 10 lat 🙂🙂 Ale on spokojny człowiek jest. Idealnie się dobraliśmy. Ja zołza, on ostoja spokoju 😄
To jest nas więcej! :D
Ja z testami owu niestety nie pomogę, ale w tym cyklu również planuje się za to wziąć, żeby mieć większy obraz na to co się tam dzieje i po jakimś czasie może uda się rozszyfrować czy te moje bóle są przed czy w trakcie owu, czy może już po. Więc na dniach będę zamawiać testy :)
 
reklama
Do góry