reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Cześć, jestem nowa wiec może nie do końca dobrze trafiła. Tez staramy się z mężem już zaraz niestety będzie rok. Ale liczę, ze może któraś z Was miała podobny problem... mianowicie drugi cykl mam plamienie przed okresem( nigdy wcześniej tak nie miałam)... wszystkie badania w normie(również progesteron). Przy ostatnim cyklu plamienie (brązowe) trwało około 1,5 tyg, po czym zjawiłam się na wizycie u ginekologa, zrobiła usg powiedziała, ze coś jej się nie podoba i żeby zrobić hcg (podejrzenie ciąży pozamacicznej). Wróciłam do domu i tego samego dnia miałam jeszcze krwawienie- następnego dnia beta 5,1 ... ogromny ból brzuch - mikro ciąża i poronienie (tak określiła to ginekolog).. w tym miesiącu to samo od 13.09 plamienie- bardziej skąpe niż ostatnio.. 2 dni bez nawet kropelki.. i dziś delikatnie ale w kolorze bardziej beżu 😅 przepraszam, ze tak dokładnie opisuje ale liczę, ze nie jestem sama. Nie wiem co się dzieje, boje się ze to znowu to samo.. jutro rano idę na betę.. a i robiłam test ciążowy w piątek.. wynik załączam (ostatnio tez było to samo) A77F32B1-76F0-490F-ADC0-25A5EFA5FD08.jpeg
 
reklama
Hej dziewczyny 😊 Nie odzywałam się chwilkę bo troszkę psychicznie podupadłam aleeee już jest lepiej.
Zamówiłam dla męża Fertilman plus i tabletki maca, a dla siebie wiesiołek, ovarin i wit. C. Daje nam ostatnia szanse. Jeśli się nie uda zaciągnę swojego chociażby za jajca do lekarza na badania 🙈 i nie ma że boli 😅
 
Hej dziewczyny 😊 Nie odzywałam się chwilkę bo troszkę psychicznie podupadłam aleeee już jest lepiej.
Zamówiłam dla męża Fertilman plus i tabletki maca, a dla siebie wiesiołek, ovarin i wit. C. Daje nam ostatnia szanse. Jeśli się nie uda zaciągnę swojego chociażby za jajca do lekarza na badania 🙈 i nie ma że boli 😅
Za jajca może lepiej nie 🙈😂
 
Cześć, jestem nowa wiec może nie do końca dobrze trafiła. Tez staramy się z mężem już zaraz niestety będzie rok. Ale liczę, ze może któraś z Was miała podobny problem... mianowicie drugi cykl mam plamienie przed okresem( nigdy wcześniej tak nie miałam)... wszystkie badania w normie(również progesteron). Przy ostatnim cyklu plamienie (brązowe) trwało około 1,5 tyg, po czym zjawiłam się na wizycie u ginekologa, zrobiła usg powiedziała, ze coś jej się nie podoba i żeby zrobić hcg (podejrzenie ciąży pozamacicznej). Wróciłam do domu i tego samego dnia miałam jeszcze krwawienie- następnego dnia beta 5,1 ... ogromny ból brzuch - mikro ciąża i poronienie (tak określiła to ginekolog).. w tym miesiącu to samo od 13.09 plamienie- bardziej skąpe niż ostatnio.. 2 dni bez nawet kropelki.. i dziś delikatnie ale w kolorze bardziej beżu 😅 przepraszam, ze tak dokładnie opisuje ale liczę, ze nie jestem sama. Nie wiem co się dzieje, boje się ze to znowu to samo.. jutro rano idę na betę.. a i robiłam test ciążowy w piątek.. wynik załączam (ostatnio tez było to samo) Zobacz załącznik 1179451

Może plamienia występują przy zagnieżdża się zarodka 🤔
 
reklama
Do góry